Kır Çiçeği Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

İnegöl, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Bursa’da Kır Çiçeği Organizasyon ismiyle uzun zamandır başarılı bir şekilde kına sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Siz de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir kına merasimi yaşamak istiyorsanız aradığınız firmanın Kır Çiçeği olduğuna emin olabilirsiniz.

Kına eğlenceleri içeriğinde geleneksel motifler barındıran eğlencelerden oluşuyor. Günümüzde ise bu gelenekselliğe ekibimizle birlikte modern detaylar ekleyerek sevdiklerinizle keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz organizasyon içerikleri hakkında size detaylı bilgi vererek sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kına eğlencelerinin olmazsa olmaz detayları neler diye düşünecek olursak hepimizin buna yanıtı şüphesiz kına tahtı, bindallı, kaftan, gelin kınası, davullar ve tefler olacaktır. Biz de Kır Çiçeği Kına Organizasyonu ailesi olarak kına eğlencelerinize dair aklınıza gelen ya da gelmeyen tüm hizmetleri sunuyoruz.

Birbirinden şık kaftanlarımız içerisinde kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu tüylü tefler ve davullar eşliğinde eğlencenizin başlangıcını yapıyoruz. Kına merasiminizin başından sonuna kadar size eşlik edecek olan nedime kızlarımızla doyasıya dans edip eğlenebilirsiniz. Kına tahtı seçiminiz için size oldukça fazla seçenekleri bir arada sunuyoruz. Altın sarısı işlemelerin yoğun olarak kullanıldığı tahtlarımızda beğendiğiniz bir rengi tercih ederek içinize sinen modelli mekanınızın en göz alıcı yerine konumlandırabilirsiniz. Yer volkanları, konfetiler ve sis bulutlarıyla dans pistinizde renkli görüntüler ortaya çıkarıyoruz. Kına merasimiz esasında kına, çerez ve hediyelik dağıtımlarınızı yaparak sizin hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek kalmadan her detayla biz ilgileniyoruz. Siz de Bursa organizasyon firmaları arasında yer alan Kır Çiçeği Organizasyon hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstiklal Caddesi 16400 İnegöl/BursaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!