Küçük Melek Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkez, Bolu

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Siz de kendi kına gecenize misafir gibi gelmek istemez misiniz? “Nasıl olacak o” diyenleri şöyle alalım o hâlde.

Kendi kına gecenize ait hiçbir detayı düşünmeyeceğiniz ve aynı zamanda bütün isteklerinizin de gerçek olacağı bir organizasyon hayal edin. İşte biz Bolu Küçük Melek Organizasyon ekibi olarak size tam olarak bun yaşatıyoruz. Sizin o geceye sadece hazırlanıp gelmenizi istiyoruz. Modern konseptli bir kına gecesi mi istersiniz yoksa geleneksel mi? Aslında ben bambaşka bir şey hayal etmiştim derseniz o da var tabii ki. O zaman başlayalım kendimizi size anlatmaya. Öncelikli olarak kına gecenizde ortamın hüznünü alabilmek adına 27 kişiden oluşan nedime ekibimizle sizi ve misafirlerinizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Sahnenin ortasında rengarenk kıyafetlerden oluşan bir ekibin yer almasını kim istemez ki? Sizi de güzelce o nedimelerin ortasına alıyor ve hazırlanan koreografiyi birlikte yapıyorsunuz. Böylelikle o günde sadece size özel olarak hazırlanan çeşitli dans gösterilerini konuklarınıza sergiliyorsunuz. 9 farklı taht seçeneğimiz ile de kendinizi çok daha fazla özel hissetmenizi sağlıyoruz. Ayrıca klasik kına yakılma töreni için de kına tepsisi, kına mumu, kına süslemeleri ve bizce en önemlisi olan kına müziğini de bizden rahatlıkla temin edebiliyorsunuz. Boşuna demedik kendi kınanızda misafir gibi ağırlıyoruz sizi diye. Dilerseniz misafirlerinize davul show eşliğinde hem görsel hem de işitsel bir şölen yaşatabilirsiniz. Ayrıca hint kınası alternatifiyle de o geceye ait geleneğin sevdiklerinize de çeşitli şablonlarla uygulanmasını sağlıyorsunuz. Böylelikle size geleneksel olarak yakılan kına sevdiklerinize de yapılmış oluyor ve herkes o günden belirli bir süreliğine de olsa bir hatıraya sahip oluyor.

Bunların sonucunda tek yapmanız gereken isteklerinizi bize anlatmanız, kurguladığınız o muhteşem kına gecesinde istediğiniz bütün detayları bizimle paylaşmanız yeterli.

Gerisini sadece bize bırakın.

İletişim

Mert Gözüaçık

  • Adres: Tabaklar mah. Cumhuriyet cad. No:34/a Merkez

Küçük Melek Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!