Dallıca Yaşar Bandırma Kına Organizasyon

0850 241 1758

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Bindallı / Kaftan

Hizmet İçeriği

Nazilli, Aydın

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, bütçene ve tercihlerine uygun 5 kına organizatöründen ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Alesta Organizasyon
26

Kuşadası

Alesta Organizasyon

Kaliteli, şık organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz. Siz isteyin, biz gerçe...

Masalım Kına Organizasyon
32 9

Efeler

Masalım Kına Organizasyon

İşimizi ilk günkü heyecanımızı koruyarak tutkuyla yapan, gelin hanımların b...

Duru Dans Organizasyon
15

Kuşadası

Duru Dans Organizasyon

Kına gecesi organizasyonu oldukça teferruatlı ve yoğun bir süreci beraberin...

Hakkında

12 kişilik bir ekibimizle edindiğimiz deneyimler sayesinde dilediğiniz kına gecesi ve bekarlığa veda partinizi düzenleyebiliriz. Aydın ve çevresinde bulunan şehirlerde istediğiniz aksesuarları temin ederek eğlenmeniz için en iyi şekilde hizmet imkanını sunuyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi yönlendirecek aynı zamanda da zaman ayarlamasını yapacak olan organizasyon sorumlumuz ile kusursuz bir etkinlik geçirmenizi sağlıyoruz.

Rahat edeceğiniz bindallı ve kaftanlarla şık olarak gecenin en göz alıcısı olmanızı sağlıyoruz. Eğer kına gecesi bahçe süslemeleri olmasını isterseniz dilediğiniz şekilde olması için tasarlıyoruz. Kına aksesuarlarımızı kiralamak isterseniz bu olanağımız da mevcut. Sade ve kaliteli hizmet anlayışımızla isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak ve sizi memnun etmek için çalışıyoruz. Eğlencenizi katlamak için davul ve oryantal şovlarımız da sizin coşkunuzu arttırmaya yetiyor. En özel gününüzde sevdiklerinizle dilek tutup dilek fenerinizi gökyüzüne uçurmak isterseniz bunu da sağlıyoruz. Kına ekibimizle sanki daha öncede kına geceniz olmuş hissi yaşayacaksınız ve sadece eğlenmenize bakacaksınız. Ayrıca kına tahtınızı da size özel süsleyerek fotoğraf çekimi için harika bir köşe oluşturuyoruz.

Peki, tüm bunları gerçekleştirmemiz için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Planladığınız etkinliğin tarihinden çok önce ve minimum 2500 lira bütçeniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hayalinizde gerçekleşmesini istediğiniz kına gecesi ya da bekarlığa veda partisi varsa ve bize isteklerinizi bildirmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca sorularınızı da sorarak yanıt bulabilirsiniz. Siz hayal edin biz yapalım.

İletişim

Ramazan KARTAL

  • Telefon: 0850 241 1758

  • Adres: Dallıca Mahallesi Muhtarlık üzeri No:175/AYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.