Rüya & Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Rüya Organizasyon olarak 2009 yılından beri sektördeki uzun dönem tecrübelerimizi profesyonel bir ekip ile bütünleştirdik. Kısa sayılabilecek bu zaman diliminde işimize verdiğimiz önem emeklerimiz ile hizmet alanlarımızı genişleterek müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Birlikte çalıştığımız ve her geçen gün artmakta olan müşteri portföyümüz ile sektörün nabzını tutuyor, dünyadaki özgün ve yenilikçi gelişmeleri takip ederek sektörümüze büyük bir ivme kazandırmayı hedefliyoruz.
Çalıştığımız ve çalışabileceğimiz mekanların çokluğu sebebiyle her zevke hitap edebiliyoruz.
İletişimin gücünü insandan aldığını bilen bir ekip olarak önce dinlemeyi, sonra eylemi prensip edindik. Tecrübelerimizin ışığında, düşüncelerinizi bizimkiler ile harmanlayarak tasarladıklarımızı sizlerle paylaşıyor, istek ve taleplerinizi eksiksiz bir biçimde yerine getiriyoruz.
Size değer veriyoruz ve sizi önemsiyoruz çünkü bu sizin en özel gününüz.
”Rüyalarınızı gerçekleştiriyoruz rüyada bırakmıyoruz” diyerek her bir organizasyonu ilk işimiz gibi heyecanla yapıyor ve düğününüz rüyalarda kalmıyor gerçek oluyor felsefesi ile 7 yıldır ilk günkü heyecanla hizmet vermeye devam ediyoruz.

İletişim

Cavit Pekuysal

  • Adres: Kırcami Mahallesi. 1802 Sokak. No: 2/1

Rüya & Davet Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!