Pınar Kına Organizasyon Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Özel günleriniz için kaliteden vazgeçmeyenlerdenseniz Pınar Kına Organizasyon Evi’ni tercih etmelisiniz. Antalya’nın Manavgat ilçesinde hizmet veriyoruz. Düğün, nişan, söz ve nişan merasimlerini en iyi şekilde tasarlamak için tüm gücümüzle çalışıyor. Yıllarını düğün sektörüne vermiş uzman kadromuzun bilgi ve birikimi sayesinde de benzersiz organizasyonlar tasarlıyoruz.

Antalya kına organizasyon firmalarından bizi ayıran özelliklerimiz neler?

Özel hissetmeniz için gelin adayı ve arkadaşlarının zaman geçirebileceği bir alan tasarlıyoruz. Kına tahtı ve nedime minderlerini mekânın en güzel yerine konumlandırıyoruz. Böylece tüm davetlilerin rahatça görebilmesini de sağlıyoruz. Üstelik bu alanı kişiye özel detaylarla süslüyoruz.
Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Dans ekibimiz çeşitli görsel şovlarla geceye renk katıyor. Hizmet elemanlarımız ikram servisinde bulunurken karşılama personellerimiz davetlilere masalarına kadar eşlik ediyor.

Dekorasyon konusunda en büyük destekçiniz biziz: Farklı renk dekor ve süsleme seçenekleriyle hayalinizdeki kına gecesini size sunuyoruz. İster Hint isterseniz de Osmanlı temasında bir kına organizasyonu için kapımızı çalın, tüm istekleri yerine getirmek için hazırız.

Özel masa düzenleri tasarlıyoruz. Çiçek aranjmanları, şamdan ve mumluklara eşlik eden aynı renk tonlarındaki masa örtüleri ve sunum tabaklarıyla şık bir masa dizayn ediyoruz.

Gelin adaylarına mekân alternatifleri de sunuyoruz: Eğer hayalinizdeki kına mekânını bulamadıysanız Pınar Kına Organizasyon Evi’ne göz atmanızı isteriz. Çünkü her detayıyla sadece kına merasimleri için tasarlanan mekânımız tam size göre. Bu davet alanında tüm hünerlerimizi de sergileyebiliriz.
Organizasyon ya da kına mekân hizmeti için bize ulaşmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Özel günlerin vazgeçilmez adresi olmak için Antalya kına salonları arasında yerimizi aldık. Sunduğumuz hizmetlerle fark bile yarattık. Siz de “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Kezban Ballı

  • Adres: Aşağı Hisar Mah. Cafeler cad. 4517.Sk. No:1 Manavgat

Pınar Kına Organizasyon Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!