La Casa Di Lale

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Antalya’da kına gecelerinizi düzenlemek için bir organizasyon firmasıyla anlaşmak mı istiyorsunuz? Sizlere La Casa De Lale’yi öneriyoruz. Bu geceniz için gerekli olan tüm hizmet ve aksesuarları kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor ve gelin adaylarımıza sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak ve kendimizi tanıtmak gerekirse;

La Casa Di Lale Antalya’da faaliyet gösteren ilk düğün ve davet organizasyon firması olarak 1992 yılında kurulduk. Özel gün organizasyon firması denince akla ilk gelen firmalardan olan La Casa Di Lale sektörün önde gelenlerinden biri olarak günümüzde faaliyet göstermeye devam ediyor. Özel etkinliklerin tasarımını ve tamamlanmasını büyük bir özenle gerçekleştiren firmamız, detaycılığı ve profesyonelliği sayesinde kusursuz davetlere imza atıyor. Yenilikçi konseptler ve tarzlar ile hizmet anlayışımızı devamlı geliştirmeyi, kalite standardımızı devamlı yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için La Casa Di Lale markası adı altında çalışan herkesin gereken özveriyi göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Organizasyonlarınız için görselliği ön planda tutuyoruz. Tecrübelerimizin gecenizi şekillendireceğini ve hiçbir aksaklık yaşamadan kınanızı tamamlayacağınızı söylemek istiyoruz.

Kına geceniz için herhangi bir konsept belirlediniz mi? Belirlemediyseniz sakın kaygılanmayın. Profesyonel ekibimiz en yeni trendleri takip ediyor ve son yıllarda sıkça tercih edilen kına konseptlerini beğeninize sunuyor. Sade ve geleneksel bir kına gecesi düzenlemek isterseniz de süslemelerimizi ona göre sağlıyoruz. Hazırlıklarımızı en kısa sürede tamamlıyor ve sevdiklerinizi ağırlayacağınız güzel bir ortamı beğeninize sunuyoruz.

Peki neler yapıyoruz? Sandalyelerinizi süslüyoruz, masalarınızı örtüler, peçeteler ve şık şamdanlar ile donatıyoruz. Kısacası belirlediğiniz konsepti renk ve tarz olarak en ufacık detayda bile hissetmenizi sağlıyoruz.

Mükemmellik ayrıntılarda gizlidir. Siz de Antalya’nın en tecrübeli organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Lale Bileydi

  • Adres: Bahçelievler Pamir Cad. Mehmet Bileydi Apt. No:13/3 Antalya

La Casa Di Lale Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!