Derya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Manavgat, Antalya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Antalya’nın en gözde kına organizasyon firmalarından biri olarak gelinlerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz. Kına gecenizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor, hizmetlerimizi de bu doğrultuda çeşitlendiriyoruz. Ekibimizin sonsuz güler yüzü ve tecrübeleri A’dan Z’ye her detayın kusursuz bir şekilde yönetilmesini sağlıyor. Eğer kına gecenizi bir şölene dönüştürecek organizasyon firması ile hala anlaşmadıysanız, olanaklarımıza göz atmadan kararınızı vermeyin!

Konsept seçme aşamasında kararsız olan gelin adaylarımıza Derya Organizasyon olarak, danışmanlık hizmeti vermek için bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede Osmanlı, Hint veya bohem kına konseptlerimizden detaylı şekilde bahsediyor, daha önce yaptığımız organizasyonlardan örnekler gösteriyoruz. Akış planını da hazırladıktan sonra bütçe oluşturup kına tarihinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Peki ne gibi hizmetlerimiz var?

Nostaljik dekorlar ve kıyafetlerle kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz kına gecenizde özel olarak hazırladığımız konseptlerle eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Kına tahtı ve cibinliği, minderler, sehpa da temin ettiğimiz aksesuarların içinde yer alıyor. Bunlar dışında;

-Modeline ve rengine sizin karar vereceğiniz kına konseptinizle uyum sağlayan kaftan,

-Hint kınası yaptırmak isteyen gelin adaylarımız için Hint kınacısı,

-Kına gecenizi yapacağınız mekanın belirlenen konseptte süslenmesi,

-Kına yakma merasiminde kullanabileceğiniz yaş kına, kına mumu ve kına tepsisiniz de içinde bulunduğu kına takımı,

-Kına gecenizin akış planı ve yönetimi gibi olanaklarımızla muhteşem bir kına gecesi geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Antalya kına organizasyon için bizden destek isteyen gelinlerimize yardımcı olup, heyecanlarına ortak olmaktan mutluluk duyacağız. Eğer siz de hizmetlerimizden memnun kalan gelinlerimizden biri olmak isterseniz, bir çayımıza içmeye davetlisiniz! Bizimle hemen iletişime kurmak için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Aşağıhisar Mahallesi 4604 Sokak No:7 Manavgat/Antalya

Derya Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!