Deniz Organizasyon

E-posta Gönder

6 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Muratpaşa, Antalya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler sunan 4 kişilik bir ekibimiz. Bu aşamada ihtiyaçlarınızla yakından ilgileniyor, elimizden geldiğince özel isteklerinizi de yerine getiriyoruz. Eğer Antalya kına gecesi organizasyonunuz için hâlâ bir firmayla anlaşmadıysanız; hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin!

Sayfadaki form üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde hazırlık sürecimizi başlıyoruz. Yaptığımız ilk şey sizi hemen bir ön görüşmeye davet etmek istiyoruz. Tarzınızı, isteklerinizi ve hayallerinizi öğrendiğimiz bu ön görüşmede kına konseptinize de karar veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında sizi bilgilendirdikten sonra kına paketlerimizin özelliklerini anlatıyoruz. Kına paketlerimizin fiyatları içindeki aksesuar ve hizmetlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bütçenize göre tercihinizi yaptıktan sonra kına gecenizin olduğu tarihte görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

O büyük gün gelip çattığınızda hizmetlerimize kına mekanınızı süslemekle başlıyoruz. Seçtiğiniz kına tahtı, cibinlik ve nedime minderlerini mekanınızın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Daha sonra belirlediğimiz akış düzenini teyit ediyor, kına merasiminde kullanacağınız aksesuarları hazırlıyoruz. Arkadaşlarınıza vereceğimiz; taç, el mumu ve kaftanları da hazır hale getirdikten sonra harika bir gelin çıkışı ile başlatıyoruz gecenizi. Kına konseptinize uygun kostümler giymiş nedime ekibimizle dans ederken misafirlerinizi selamlamanın keyfini sonuna kadar çıkaracağınıza eminiz. Gösterişli gelin çıkışından sonra eğlence tam gaz devam ediyor. İlerleyen saatlerde kına merasimi için hazırlık yapmaya başlıyoruz. Kaftanınızı giydikten sonra özel bir girişle sizi salona alıyoruz ve gelin ağlatma yapıyoruz. Bu aşamalarının içeriğini yaptığımız ön görüşmede zenginleştirebileceğimizi de belirtelim. Organize ettiğimiz davet ve etkinlikler arasında; açılış, doğum günü, sünnet, nişan, düğün de var. Bu organizasyonlar için düğün dansı, kadın DJ, orkestra, palyaço, oryantal, kamera ve fotoğraf, ses ve ışık sistemleri sağlama gibi imkanlar da sunuyoruz.

Gördüğünüz gibi Deniz Organizasyon her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek profesyonel hizmetler veriyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Deniz İşlek

  • Adres: Kışla, Seçkin Apartmanı, 51. Sk. 20/B, 07040 Muratpaşa/Antalya

Deniz Organizasyon Yol Haritası

6 yorum


S&B

Sinem & Batuhan

Düğün Tarihi: 05.12.2019

Sade ve şık bir nişan masası ve eğlence dolu bir Nişan Organizasyonu oldu..Kamera fotoğraf dj masa her nersa bu firma ile çözebilirsiniz.Enerjileri harika..Teşekkür ederim..

H&A

Havva & Ali

Düğün Tarihi: 08.09.2019

Gelin hamamım çok eğlenceliydi..Çok özenle süslenmişti..Okadar memnun kaldımki Kına içinde anlaştık ve yine çok eğlendik..Deniz Hanım harika bir dj tavsiye ederim..

a&b

aynur & bayram

Düğün Tarihi: 28.08.2019

Zeybek ekibiyle oğlum zeybek öğrendi muhteşem bir gösteri yaptılar.Mekan süsleme özellikle sünnet tahtımız muteşemdi.Nedime palyaço her detayı düşündüler kendilerine çok teşekkür ederiz

N&S

Nilay & Serkan

Düğün Tarihi: 21.07.2019

Benim kına gecem sokakta oldu ama sanki salondaymış kadar muhteşem hazırlanmıştı.Müzisyen kamera fotoğraf kaftan taht her varsa hepsini Deniz Hanımdan hallettik.Boş bir sokağın kına salonu haline dönüşmesi harika..Şiddetle tavsiye ederim..

L&-

Leyla

Düğün Tarihi: 18.07.2019

Anlaştığımız andan itibaren ilgisiyle hep yanımızda oldu. Organizasyon günü anlaştığımız her ne varsa fazlasıyla gerçekleşti. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Deniz Organizasyona teşekkür ederim.

G&Y

Gözde & Yavuz

Düğün Tarihi: 20.04.2019

Deniz Organizasyonla nişanım için görüştüm daha sonra hem kınamı hemde düğünümü yaptılar..Zaten başka bir firmaya ihtiyacımız olmadı istediğimiz ne varsa burada bulduk..Dans eğitim sürecimiz çok eğlenceliydi..İlgi ve alakası için Deniz Hocamıza çok teşekkür ederiz..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!