Sista Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Keçiören, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı, Zenne / oryantal, Semazen

Hakkında

Tecrübeli ekibimiz ve modern kına ekipmanlarımızla birlikte Ankara’da Sista Organizasyon ailesi olarak unutulmaz bir kına eğlencesi yaşamanızı istiyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla her şeyin tam da düşlediğiniz gibi olmasını arzuluyoruz. Her bütçeye uygun birbirinden farklı kına paketlerimizle gelin ve sünnet kınası hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte eğlencenizin başından sonuna kadar daima sizin yanınızda oluyor ve her detayı en ince ayrıntıya kadar planlıyoruz.

Peki biz nasıl hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle organizasyonunuzun başından sonuna kadar nasıl bir eğlence olacağını planlıyor ve yönetiyoruz. Sizinle uzun konuşmalar yaparak ilginizi çeken ve kendinizi görmek istediğiniz konseptleri detaylı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız organizasyon çalışmalarına dair size anlatımlarda bulunarak hizmet içeriklerimiz konusunda bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle ilgilenmesi için nedime kızlarımızı görevlendiriyoruz. Renkli dans gösterilerine ek olarak lokum ve gül suyu ile davetlilerinize ikramlarda bulunuyoruz. Gelinlerimizin yakınlarına kaftan, damatların etrafına da yelek ve fes dağıtımı yapıyoruz. Eğlenceniz de renkli dans gösterileri yapan nedimelerimiz aynı gece 3 farklı kıyafet değiştirerek görsel kalitenin ön plana çıktığı bir hizmet sunuyor. Yer volkanı, konfeti gösterisi yaparak dans pistinde hareketlilik oluşturuyoruz. Sizin adınıza kişiselleştirilmiş kına keseleri ve hediyelikler dağıtıyoruz. Davul ve bendir eşliğinde geleneksel kına yakma törenini gerçekleştiriyoruz. Testi kırma töreniyle de eğlenceli anlar yaşatıyoruz. Tüm bunlara ek olarak yaş kına, kuru kına, özel tasarım el mumları, el gülleri, eldivenler, halay mendilleri, gelin ve damat örtüleri de dağıtıyoruz.

Siz de Ankara kına gecesi organizasyonu firmaları arasında yer alan Sista Kına Organizasyon’un eğlence dolu imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Gözde Duru

  • Adres: Çiçek Mah., Başaran Sok., No:26 Keçiören / AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!