Sim Organizasyon

E-posta Gönder

4 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Mamak, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğününüze sayılı günler kala sevdiklerinizle birlikte bol eğlenceli bir kına gecesi mi yapmak istiyorsunuz? 5 yılı aşkın tecrübemize dayanarak Sim Organizasyon imzasıyla size unutulmaz ve keyifli davetler yaşatıyoruz. 2 ortak tarafından kurulan firmamız bünyesinde profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Sizinle müşteri ilişkisi kurmaktan ziyade arkadaşlık bağı kuruyoruz.

Kına geceniz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir organizasyonun içerisinde yer almak istediğinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Eğlencenizde çalacak müzikleri, bizden beklentilerinizi not alıyoruz. Sizden önce çalıştığımız çiftlere ne tür imkanlar sunduğumuzdan bahsederek sizin taleplerinizle yaptığımız işleri harmanlıyoruz.

Peki biz ne tür hizmetler sunuyoruz?

Kına eğlenceniz için öncelikle bir kına ekibi ayarlıyoruz. Sizin kıyafetinize uyumlu giyinen nedimelerimizle gecenizin başından sonuna kadar dans pistinde birlikte boy göstermenizi sağlıyoruz. Zevkinize uygun bir taht kiralıyoruz. Sultanlar gibi gözükmeniz için bindallı ve kaftan modellerimizi huzurunuza çıkarıyoruz. Beğendiğiniz konsepti kiralamanıza aracı oluyoruz. İsminize özel kişiselleştirmiş ürünlerle fark yaratıyoruz. Örneğin karşılama panosu üzerine isminizi ve kına tarihinizi yazıyoruz. Fotoğrafı ve isimli gelin tefinizle dans pistinde renkli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Kadın DJ ve geniş müzik repertuvarı ayrıcalıklarımızla size yardımcı oluyoruz. Müziğin hiç kesilmediği ve oynamaktan yorulacağınız saatler yaşatıyoruz. Sahneye davul, tef, kar spreyi, konfeti ve yer volkanlarıyla giriş yapmanızı sağlıyoruz. Tüm bunlara ek olarak kına töreninizi şova dönüştürmek için renkli kemer, halay mendilleri, testi kırma ve özel koreografi danslarımızla size eşlik ediyoruz.

Siz de Ankara kına organizasyonu firmaları arasında yer alan Sim Organizasyon’un hayallerine ulaşan şanslı gelinlerinden olmak isterseniz fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfa üzerinde yer alan mail ve iletişim formu kanallarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak ve mutluluğunuza imzamızı atmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Özge Yılmaz, Aslı Olgun

  • Adres: Mehmet Ali Altun Cad. Peyami Sefa Mah.Mamak Ankara

Sim Organizasyon Yol Haritası

4 yorum


Hi

Hilal

Düğün Tarihi: 28.06.2018

28.06.2018 tarihinde ki düğünümüz için sizi tercih ettiğimiz için çok şanslıyız. Güler yüzünüz samimiyetiniz enerjiniz ile çok güzel bir organizasyon yaşadık. Özge ve Aslı hanıma çok teşekkür ediyorum.

G&L

Gizem & Latif

Düğün Tarihi: 19.10.2018

Bu ekiple bir düğünde kendi dügünümden bir ay sonra tanıştım gelinin arkadışıyım (cansu) Gerçekten muhteşem bir şekilde kına organizasyonu gerçekleştirdiler onları bu kadar geç tanımadığıma Çok çok üzüldüm :) Ağustos ayında erkek kardeşimin kına gecesine kesinliklee organizasyonu burada... devamı 
Sim Organizasyon

Sim Organizasyon
Teşekkür ederiz Cansu hanım. :) Kardeşinizin kınasında tekrar görüşmek üzere. :)


Fa

Fatıma

Düğün Tarihi: 28.08.2018

Muhteşem bir ekip verdikleri sözleri fazlasıyla yerine getiren ilgi ve alakalariyla çok memnun kaldık tereddüt etmeden tavsiye edebilirim :)

Kübra

Düğün Tarihi: 04.08.2018

Hayatımda gördüğüm en samimi en güleryüzlü ekiip❤ hem çok profesyoneller hemde çok içtenler. İslerini gerçekten çok severek benimseyerek ve en ince ayrintisina kadar guleryuzleriyle ilgilenerek yapıyorlar. Burdan özge hanima ve Aslı hanima çok çok teşekkür ediyorum..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!