Nuran Üstün Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hazırladığımız birbirinden güzel kına konseptlerimizle hayatınızın en değerli anlarına daha da değer katmak istiyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren başarılı bir firmayız. Şimdiye kadar birçok gelin adayının mutluluklarına ortak olduk, isteklerine kulak vererek muhteşem bir gece yaşamalarını sağladık. Çoğu zaman çok güldük, dost olduk ve beraber çok eğlendik. Kına gecesi biterken yüzlerindeki tebessümün nedeni olduk. Şimdi de sizin hayallerinize dokunmak, heyecanınızı paylaşmak ve memnuniyetinizi kazanma istiyoruz. Eğer Ankara kına organizasyon firmaları arasında bir türlü karar veremiyorsunuz, kına paketlerimizi öğrenmeden kararınızı vermeyin!

Nasıl bir süreç yönetiyoruz?

Öncelikle yaptığımız ön görüşmede kına konseptinize karar veriyoruz. Bu aşamada hayallerinizi ve isteklerinizi değerlendiriyoruz. Aklınızda fikir oluşturması açısından daha önce yaptığımız organizasyonlardan örnekler gösteriyoruz. Kına gecenizi anlaştığınız kına mekanında, evde veya anlaşmalı olduğumuz otelde gelin hamamı şeklinde gerçekleştiriyoruz. Kararı siz veriyorsunuz, biz de kına gecenizi bir şölene dönüştürüyoruz.

Nuran Üstün Organizasyon’da ekonomik, süper ve lüks olmak üzere 3 kına paketi bulunuyor. Bunlara ek bir de Hint konseptimiz var! En çok tercih edilen ekonomik paket içeriğimiz şu şekilde;

-Gecenin planlaması ve yönetimi,

-3 kişiden oluşan nedime ekibi ve dans gösterisi,

-Davetlilerin lokum ve gül suyu ile karşılanması,

-Kına tahtı, 2 adet puf, cibinlik ve yer minderi,

- Gelin Hanım için duvak ve eldiven,

-Damat Bey için kostüm,

-Gelin Hanımın arkadaşlarına 10 adet kaftan,

-Nedimeler, davul ve tefler eşliğinde sahneye çıkış,

-Kına Seremonisi,

-12 adet; el mumları, kına taçları, kına mendilleri,

-100 adet kuru kına.

Kına paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Nuran Üstün

  • Adres: Demetevler Mahallesi 360. cadde No 13/b Yenimahalle / Ankara

Nuran Üstün Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!