Labella Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Keçiören, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Dilek feneri

Hakkında

Yenilikler açık bir şekilde performans gösteren kadromuzla birlikte özel günlerinizi renklendiriyor, şölen hâline çeviriyoruz. Labella Kına Organizasyonu olarak Ankara’da hizmet veriyoruz. Özel günlerin değerini bilen profesyonel ve dinamik bir ekibe sahibiz. Misafirlerimizin memnuniyetini her zaman üst seviyede tutarak kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Kına gecenizde çok eğlenmek ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz dakikalar geçirmek istiyorsunuz. Siz kendi hazırlığınızı yaparken bütün detaylarla biz ilgileniyor, size sadece organizasyonun keyfini çıkarma kısmını bırakıyoruz. Farklı ve akıllardan çıkmayan bir gün yaşatmak için sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

-Geleneksel kıyafetlerden olan bindallı ve kaftanlarda birbirinden farklı renk ve desende seçenekler sunuyor, son moda modellerimizi sizinle buluşturuyoruz.
-Kişiye özel hazırlanan şık kına tahtaları, puflar ve minderlerle davet alanınızın en güzel köşesine yorulduğunuzda oturabileceğiniz bir dekor kuruyoruz.
-Nedime ekibimizle birlikte farklı giriş koreografileriyle mekâna giriş yapıyor, davetlilerinizi farklı bir şekilde karşılıyorsunuz.
-Arkadaşlarınız ve nedimelerle birlikte tef eşliğinde kına töreniniz oluyor, ardından hareketli şarkılarla gün sonuna kadar keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.
-Eğlenceniz için düşünülmüş bütün ekipmanları biz sağlıyoruz. Kına tepsisinden, kına taç ve tefe kadar bütün süslemeler bünyemizden temin ediliyor.

Sadece kına organizasyonlarınızda değil hayatınızın bütün mutlu gününüzde sizinleyiz. Evlilik yolunda ilk adımınız olan nişan organizasyonunuzda yeni bir yaşa girmenizi konsept bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğum günü partinizde çocuğunuzun sünnet organizasyonlarında birbirinden farklı dekor ve aksesuarlarla davet alanına renk katıyoruz.

Labella Organizasyon olarak çiftler tarafından tercih edilen Ankara kına organizasyonu firmalarından biriyiz. Siz de dönemin trendine uygun konseptlerde, yenilikçi ve dinamik bir ekiple kına organizasyonunuzu planlamak, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Birsel Gülsoy-İlkay Güzelgün

  • Adres: Kavacık Su Beyleri Mah Ergün Sok No: 36 Ankara Keçiören

Labella Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!