Eylül Wedding Event

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Gölbaşı, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi

Hakkında

Hazırladığımız farklı sunum teknikleriyle kına organizasyonlarınızda fark yaratacağımızı düşünüyoruz. Bizi Ankara kına organizasyon firmalarından ayıran en önemli özellik, bu değerli gecenizi sizi hiçbir şekilde sınırlandırmadan organize etmemiz, bunun yanı sıra kuaför, masa süsleme, fotoğrafçı ve kameraman gibi ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunmamız. Eğer her detayıyla kusursuz bir kına organizasyonu yapmayı hayal ediyorsanız; bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Açıldığımız günden bu yana birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı yakaladık. Her biriyle dostça ilişkiler geliştirdik, hayallerine dokunduk ve hizmetlerimizden memnun kalmaları için elimizdeki tüm imkanları seferber ettik. Beraber güldük, zaman zaman çok eğlendik. Süreç sonunda yüzlerinde oluşturduğumuz tebessüm işimize daha da bağlanmamızı sağladı. Şimdi de izin verirseniz sizin heyecanınıza ortak olmak, hep hayalini kurduğunuz bu özel geceyi gerçek hayatta yaşamanızı sağlamak istiyoruz. 2018 yılında faaliyete başlayan firmamızın, başta kına gecesi olmak üzere; nişan, doğum günü, mezuniyet partileri ve baby shower gibi birçok etkinlik için ihtiyaçlara özel çözümler ürettiğini de belirtelim

%100 müşteri memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışımız bulunuyor bu da son derece kaliteli hizmetler alacağınız anlamına geliyor. Genç ve dinamik bir ekip olduğumuzdan, farklı konseptleri ve yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Peki kına gecenizi hangi konseptte yapmayı planlıyorsunuz? Prenses, roman, Osmanlı, Hint konsepti veya aklınızdaki özgün bir konsept... Kararınızı verin ve gerisini yetenekli ekibimize emanet edin çünkü biz hayal ettiğiniz ne varsa onu tasarlamak için seçtiğiniz kına mekanınızda olacağız. Ankara kına organizasyon fiyatlarımızın seçtiğiniz konsept ve alacağınız hizmetlere göre değişiklik gösterdiğini de söylemek isteriz. Eğer siz de özel günlerinizi profesyonel ellere teslim etmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Esra Yusufoglu

  • Adres: Mustafa Kemal, 06946 Sincan Osb/Sincan/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!