Altın Hızma

E-posta Gönder

10 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Farklı, kusursuz ve doyasıya eğlenebileceğiniz masal gibi bir kına gecesi için Altın Hızma Kına Organizasyonu firmamızı tercih etmeye ne dersiniz?

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız o değerli anların planlamasından mekânınızın süslenmesine, misafirlerinize vereceğimiz ikramlardan kına törenine kadar bütün ayrıntıları organizasyonunuzun stresinden uzak olacağınız şekilde birlikte planlıyoruz. Burada en büyük amacımız kendi kına gecenizin en çok eğleneni olmanızı sağlamak.

Kına gecesi konseptine uygun süsleme ve geçmişten günümüze taşınmayı başarmış etnik geleneklerle modern tarzı bir arada kullanarak fark yaratıyoruz. Tabii bu süreçte hayallerinizi de dikkate almayı ihmal etmiyor, A’dan Z’ye içinize sinen bir organizasyon süreci geçirmeniz için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Farklı kına organizasyon fikirleri edinmek için uzman ekibimizin yönlendirmelerinden de yararlanabiliyorsunuz. Özel tasarımlar ve temaların uygulanmasında tecrübeli ekibimizin mümkün olduğunca yer isteğinizi yerine getireceğinden emin olabilirsiniz.

Eğlenceli ve unutulmayacak bir gece geçirmeniz bizim için çok önemli. Bu nedenle süsleme ve konsept oluşturma dışında müzik ve dans konusunda da size yardımcı oluyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen kına gecesi müziklerinden güzel bir liste oluşturuyor, ekibimizin hazırladığı dans koreografi ile salona muhteşem bir gösteriyle giriş yapmanızı sağlıyoruz.

Davetlileriniz için istediğiniz renkte kına tefleri, aksesuar ve bileklikler de hazırlayabiliyoruz. Kenarı renkli tüylerle kaplanmış, üzerinde isminizin ve kına tarihinizin yazılı olduğu tefimizi de çok beğeneceğinize eminiz. Bu özel tasarım tefimizi kına gecenizden sonra evinizde güzel bir hatıra veya dekor olarak saklayabilirsiniz.

Altın Hızma kına gecesi organizasyonunuzu bir şölene çevirmek için şimdiden sabırsızlanıyor. Eğer siz de hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve kendi kına gecenizin en çok eğleneni olmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Pembe Gonul

Kübra Maviş Kul

  • Adres: Alacaatlı Mahallesi 3381.Cadde 4935. Sokak No:2 Yaşamkent Konakları Daire No:24 Çayyolu/Çankaya/Ankara

Altın Hızma Yol Haritası

10 yorum


B&A

Betül & Altuğ

Düğün Tarihi: 13.08.2016

Pembe Abla ve muhteşem ekibi....Eğer hayaliniz varsa gitmeniz gereken tek adres. Güler yüzleri, profesyonel ekibi her şeyiyle mükemmel. Hayalimdeki kınayı yaşattıkları için minnettarım. Her şey ama her şey mükemmeldi. Gerçekten bu işte bir numara altınhızma :) Her şey bir yana aileden oldu pembe... devamı 
Altın Hızma

Altın Hızma
Bu güzel sözleriniz için teşekkür ederiz Betül Hanım. İnşallah her geçen gününüz bir öncekinden daha güzel ve huzurlu geçsin. Bir ömür mutluluklar.


P&C

Pınar & Can

Düğün Tarihi: 19.07.2019

Sırf Pembe Hanım ve kızları için onlarla anlaşmalı olan bir kına mekanı seçtim. Tüm işleri çok başarılı, her şeyin güzel olacağına eminim. :)

M&c

Müge & cemil

Düğün Tarihi: 04.08.2016

kızımın kına gecesini en güzel şekilde organize eden Altın Hızma ekibine, Merve ve Pembe Hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Her şeyin sorunsuz ve mükemmel geçmesini sağladılar. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Nalan Ergün
Altın Hızma

Altın Hızma
Nalan Hanım siz ve güzel kızınızla beraber misafirlerinizi de mutlu edebildiysek ne mutlu bize. Amacımız o günkü yükünüzü stresinizi üzerinizden almaktı. Müge gelinin mutluluğu ömür boyu sürsün inşallah.


B&H

Berna & Hüsnü

Düğün Tarihi: 14.05.2016

Kızım Bernanın 30 Nisan 2016 da Divan Çukurhan Ankarada yapılan kına organizasyonunu kusursuz yaptığınız için çok teşekkür ederiz. Hazırlanma sürecinden sizlerden istenilen bütün hususları dikkatle dinleyerek gerçekleştirmeniz; kızların kostümleri; kahveci güzelinin yaptığı kahveler; kınacı... devamı 
Altın Hızma

Altın Hızma
Güzel gelinimiz Berna'nın ve siz güzel ailenin o günkü mutluluğu bizim için herşeyden değerliydi. Her detayınızla yakından ilgilenmek bizim görevimizdi. Bunu yerine getirebildiysek ne mutlu bize.. Ömür boyu mutluluklar dileriz.


M&Y

Merve & Yılmaz

Düğün Tarihi: 19.04.2016

Hayatınızda verdiğiniz en önemli karardır evlilik.Dönüm noktasıdır sonuçta. Hayatınıza anlam katmak, yeni bir sürece girmektir evlilik. Bu güzel olayın en önemli günlerinden birisi de kınadır hiç şüphesiz. Kına deyince akla bayanlar gelir. Eğlencedir kına, bekarlığa vedadır, ağlamaktır, ağlarken... devamı 

D&E

Derya & Erkan

Düğün Tarihi: 27.04.2019

Ankarada olmalarına rağmen istanbula kadar geldiler özellikle altın hızma ile çalışmak istedim çünkü burada bu sıcaklıkta kalitede bir firmaya güvenemedim...
Pembe ablacım çok teşekkürler...

H&M

Hale & Mehmet

Düğün Tarihi: 23.12.2018

Kına organizasyonum için İzmire geldiler, çok teşekkür ederim harika neşeli güzel bir ekip ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ :)

S&H

Selen & Hakan

Düğün Tarihi: 17.11.2018

Canım Pembe ablacım Adanaya kadar geldiniz ve hayallerimdeki kınayı organize ettiniz harikasınız... Altın hızma 1 numaraaaaaa

M&A

Merve & Aslan

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Ankaranın 1 numarası harika bir ekip muhteşem bir organizasyon çok teşekkürler

G&H

Gamze & Hasan

Düğün Tarihi: 18.08.2018

Hayallerimdeki kına organizasyonunu gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkürler canım Pembe Ablacım ve onun güzel kızları :) <3 herkese öneriyorummmmm !

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!