Nerox Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Gelin hamamı, Kına töreni

Hakkında

Her kadının hayalidir düğünden önce kına gecesi yapıp sınırsızca eğlenmek. Her ne kadar kolay planlanıyormuş gibi gözükse de kına gecesini planlamak oldukça vakit alan ve zor bir süreç haline geldi. İşte tam tam da bu noktada ihtiyaçlarınızla yakından ilgilenerek, özgün konseptler yaratıp yükünüzü hafifletmek istiyoruz. Bu değerli günün bir daha tekrarının olmayacağını bilerek hizmette asla sınır tanımıyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Hazırsanız hemen başlayalım olanaklarımızdan bahsetmeye!

Günümüzde yapılan kına gecelerinin modernleştiğinin farkındayız. Sektöründe sürekli gelişip yenilendiğini düşünürsek bizi Adana kına organizasyon firmalarından ayıran özelliklerle karşınıza gelmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle ilk olarak değişen trendlere ve çağın teknolojisine göre hizmetlerimizi sürekli geliştirdiğimizi söyleyebiliriz. Kullandığımız ekipmanlar sunduğumuz hizmetler ve müthiş şovlarla unutulmayacak bir gün yaşayacağınızın garantisini veriyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle Nerox Organizasyon olarak sizi dinliyor, fikirlerinize önem veriyor ve planlamalarınızı hep bu doğrultuda yapıyoruz. Mekan süslemesinden konsept geliştirmeye, misafirlerinize vereceğiniz ikramdan kına gecenizde çalacak müziklere kadar her detayı sizin yerinize biz düşünüyoruz. Bu nedenle hiç strese girmeden bütün sorumluluğu bize verip kına geceniz için diğer hazırlıklarla ilgilenebiliyorsunuz.

Size ve sevdiklerinize unutulmayacak kadar güzel bir gece yaşatmak için orada olacağız. Belirlediğimiz konsepte uygun kostüm giyen dansçılarımız, hazırladıkları şovlarla misafirlerinizi mest edecek. Hatta eğer siz de son zamanların trendlerine uymak isterseniz, profesyonel ekibimiz ile özel olarak hazırladığınız dans koreografisiyle konuklarınızın karşısına çıkabilirsiniz. Kısacası bu en özel gününüze değer katmak ve tüm isteklerinizi yerine getirmek için orada olacağız.

Eğer siz de bu süreçte yanınızda olmamızı istiyorsanız Adana kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Nermin Saygın

  • Adres: Cemalpaşa, Cemalpaşa, Toros Cd. No:17 Kanat, Toros Cd. D:Apt, 01120, Cemalpaşa, 01120 Seyhan/Adana, TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!