Jasmin Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Ceyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi tasarlamak zor! Ancak bunun için asla hayallerinizden vazgeçmeyin. Çünkü, Jasmin Organizasyon ailesi olarak gecenizi kusursuz kılacak çalışmalarla A’dan Z’ye her şeyi tasarlıyoruz. Muhteşem bir konsept, kaliteli eğlence, müzik, dans gösterileri ve davet menüleri için profesyonellerle çalışıyoruz. Şimdiden söyleyelim, kaliteden ödün vermeden, kusursuzluk ilkesiyle hizmet sunduğumuz gecenizden uzun yıllar söz edilecek!

Jasmin Kına Organizasyon’la çalışmaya karar verdiyseniz, hiç zaman kaybetmeden hazırlıklara başlıyoruz. Hatta ilk olarak; nasıl bir gece tasarlamak istediğinizi konuşuyor, hayal ettiğiniz detayları öğreniyoruz. Bu sayede plan yapıyor ve hemen harekete geçiyoruz… Baştan sona tasarladığımız kına geceniz masa ve sandalye modellerimiz arasından mekanınıza uygun olanları seçiyoruz. Konseptinize uygun renklerle masa örtüleri, aksesuarlar, dekorlar ve sandalye süslemeleri de belirliyoruz. Salonun en şık köşesini ise, sizin için ayırıyoruz. Burada kına köşesi dekore ediyor, kına tahtı ve renk renk kına takımlarıyla salonda uyumu yakalıyoruz. Kına yolu, dans pisti platformunu da kuruyor, eğlencenizi kaliteli hale getirecek; ses, sahne ve ışık sistemleriyle düzenlemeleri tamamlıyoruz.

Şıklığıyla fark yaratacak gecede davet menüleri için catering firmasıyla görüşme düzenliyoruz. Profesyonelliğiyle beğeninizi kazanacak çözüm ortaklarımız enfes tatlarla kına gecesi sofralarınızı taçlandırıyor. Biz de sunumları büyük bir özenle konuklarınıza ikram ediyor, güler yüzlü servis personelimizle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. DJ, orkestra ve ses sanatçılarımız eğlencenizi benzersiz kılmak için sizi bekliyor. Yeter ki eğlence tarzınızı ve müzik zevkinizi belirterek repertuvar için hazırlıklara başlamamızı söyleyin!

Evet; tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için tek bir adres, tek bir ekip diyoruz! Kalabalık ailemizle yalnızca kına gecelerinde değil; her davet ve konseptinizde yanınızdayız. Üstelik, tek yapmanız gereken Adana kına organizasyon fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan Jasmin Organizasyon iletişim formunu doldurmak.

İletişim

Hamza Çetin

  • Adres: Cumhuriyet Mah. Orhan Ekinci Blv. Hilal Apt Altı CeyhanYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!