Ceylin Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Adana’da sevdikleriyle benzersiz bir kına gecesi hayali olan gelin adaylarımızı Ceylin Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Farklı kına konseptleri ile en özel günlerinizden birinde kendinizi tamamen özgür hissetmenizi amaçlıyor, bu anları unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz.

Toplamda 10 kişilik bir ekibimiz var. Organizasyonun büyüklüğüne göre ekibimizi büyültebiliyoruz. Bünyemizde bulunan tüm çalışanların hoşgörülü, güler yüzlü ve işini ciddiye alan kişilerden oluştuğunu da belirtmek istiyoruz. Sorunsuz bir kına gecesi için titizlikle çalışıyoruz.

Peki, kına gecelerinde gelin adaylarımıza neler mi sunuyoruz?
- Renk seçeneklerinin olduğu kına tahtı
- Canlı müzik / DJ
- Sınırsız HD kamera çekimi ve DVD’ye aktarımı
- 30 pozluk salon fotoğrafı
- Yer volkanı ve konfeti gösterisi
- 4 adet nedime
- Rengarenk kemeri
- Kolonya ve lokum karşılama
- 10 adet arkadaş kaftanı,
- 2 davul ve 2 tef
- Kına tepsisi ve kına sepeti başta olmak üzere gerekli tüm malzemelerin temini

Ağırlıklı olarak kına ve sünnet organizasyonlarına imza atıyoruz. Bunun yanı sıra düğün, söz, nişan, açılışlar, doğum günleri, okul etkinlikleri, bebek odası süslemeleri, mezuniyet törenleri gibi davetler için de bizi tercih edebiliyorsunuz. Tecrübemiz, geniş ekibimiz ve aksesuar çeşitliliğimiz ile her özel gününüzde yanınızda olmak için biz hazırız!

Adana organizasyon firmalarından farklılaşan özelliklerimizden birisi de; başta Adana olmak üzere çevre şehirlerde de faaliyet gösterebiliyor olmamız! Bizi Adana dışından tercih etmek isteyen misafirlerimize tüm imkanlarımızı eksiksiz bir şekilde sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Özellikle düğün dönemine girildiği zamanlarda yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle planladığınız düğün tarihinden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Telafisi olmayan bugünlerde en iyi hizmeti almak için adresiniz Ceylin Organizasyon olmalı!

İletişim

Kemal Bey

  • Adres: Yeşilyurt, Abdi İpekçi Cd. 168/c, 01150 Seyhan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!