Zağnos Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

200-400 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Merkez, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 200-400 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Hint kınası

Önerilen Firmalar

Queen's Restaurant & Cafe
10

Merkez

Queen's Restaurant & Cafe

Kına gecenizi Queen’s Kır Bahçe’sinde yapmanız için çok sebebimiz var. Dave...

Tarihi Meydan Hamamı (Bay-Bayan)
7

Akçaabat

Tarihi Meydan Hamamı (Bay-Bayan)

Tarihi Meydan Hamamı'nda geleneksel değerleri yaşamanız ve kendinize vakit ...

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli
6

Akçaabat

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli

Uzun yıllardır bu sektörü meslek edinmiş öğrencilerle birlikte hizmet veriy...

Hakkında

Düğün gününüz belli oldu. Bir yandan düğün hazırlıklarınızı sürdürürken bir yandan da kına geceniz için uygun bir mekân aramaya başladınız. Doğru yerdesiniz! Aklınızda olan kına gecesi konseptini size biz sunalım istiyoruz. Zağnos Düğün Salonu Trabzon olarak kına geceniz için sorumluluklarınızı omuzlarınızdan alıyoruz ve her şeyi planlıyoruz.

Personelimiz ve yöneticilerimiz ile, çiftlerimizin hayatlarında ki önemli günlerini bize emanet ettiği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor ve her organizasyonlarımızda ilk günkü heyecanımızla hareket ediyoruz. Kolay ulaşım olanağına sahibiz. Böylelikle misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan salonumuza varabiliyor.

750 Kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yer sıkıntısı olmadan tüm konuklarınız rahatça davet edebilirsiniz. Masalarımızı 4 ve 6 kişilik olarak yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 12 kişiliğe çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, mavi renk kurdele süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Bu konsepti beğenmezseniz kına gecenize özel süslemeler yapabiliriz. Siz ne istediğinizi bize söyleyin yeter.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz. Önceden hazırlayacağınız dans koreografileriyle misafirlerinize görsel şov yaparak fark yaratabilirsiniz. Bekarlığa veda gününüzün keyfini sonuna kadar yaşayın diye geniş bir pist alanı oluşturduk. Sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımızın en heyecanlı anılarınızı yakalamak için hazırda bekliyor. Eğer bu hizmetten yararlanmak istemezseniz kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.

Biz nitelikli personelimize ve mekânımıza çok güveniyoruz. Trabzon kına organizasyonu konusunda fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geleceğine en güzel anlarınızı armağan etmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Ferdi Uzun

  • Adres: G. Hatun Mh. Şehit Er Mustafa Mutlu Sk. No:3/C

Zağnos Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.