Yağmur Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Çarşıbaşı‎, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Önerilen Firmalar

Sabri Bahadır Kültür Merkezi
2

Vakfıkebir‎

Sabri Bahadır Kültür Merkezi

Günümüzde kına geceleri bir hayli önemli bir hale geldi. Sektörün büyümesi ...

Cinkaya Düğün Salonu
10

Şalpazarı‎

Cinkaya Düğün Salonu

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyon haline geldi. Nerede...

Vakfıkebir Uygulama Oteli
10

Vakfıkebir‎

Vakfıkebir Uygulama Oteli

Geleneksel ya da modern kına geceleri için davetlisiniz. Hayallerinizi gerç...

Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için uygun fiyatlı, büyük ve kaliteli bir salon arayışındaysanız, sizi Yağmur Düğün Salonuyla tanıştırmak istiyoruz. Size sunduğumuz fırsatlar ile bu mutlu gününüzü daha da mutlu geçirecek ve “iyi ki” diyeceksiniz. Neden mi? Hemen anlatalım.

Yağmur Düğün Salonu Çarşıbaşı’nda faaliyet gösteriyor. Trabzon’un çevre ilçelerinden toplu taşımayla gelebileceğiniz gibi özel araçlarınızla da salonumuza gelebilmektesiniz. Otopark alanımızın bulunduğunu burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi belirtelim.

Yağmur Düğün Salonu’na geldiğinizde büyük bir salon ile karşılaşacaksınız. Geniş salonumuzdaki masaları bir alanda toplayarak piste epey fazla alan ayırıyoruz. Masa ve sandalyelerin yerleşimini ise gelecek kişi sayısına göre yapıyoruz. Böylelikle bu alanı eğlenmeniz için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu piste kına geceniz ile ilgili tüm aksesuarları istediğiniz şekilde yerleştirebiliyorsunuz. Yüksek tavanımız ise konuklarımızın ferah bir ortamda olmasını sağlayacak.

Masa, sandalye ve mekân süslemelerini profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Son çıkan kına konseptlerine dahi hâkim olan ekibimiz, süslemelerini yaparken isteklerinizi göz önünde bulunduruyorlar. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına sandığı, kına takımı gibi birçok aksesuarı da gelin adaylarımıza temin edebilmekteyiz.

Ses ve ışıklandırmalarımızın son model teknolojik aletlerden oluştuğunu belirtmek istiyoruz. Kolonlarımızı tüm salonun duyabileceği şekilde yerleştiriyoruz. Işıklandırmalarımız ise hem tavandan hem de pistin üzerinden gerçekleştiriliyor.

Orkestramızın geniş bir repertuvara sahip olduğunu, hem kına müziklerine hem de eğleneceğiniz hit şarkılara hakim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstek parçalarınızda ise size kırmıyorlar.

Salonumuzda birçok düğünlere, nikahlara, kına gecelerine, açılışlara, bayi toplantılarına, kurumsal etkinliklere, mezuniyetlere ve sünnetlere ev sahipliği yaptığımızı belirtelim. Tecrübeli ekibimizle sizin gecenizi de kusursuz bir hale getireceğiz. Yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Merkez Mahallesi, No:, Yavuz Cd. No:28, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

Yağmur Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.