Vakfıkebir Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Vakfıkebir‎, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

Geleneksel ya da modern kına geceleri için davetlisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Vakfıkebir Uygulama Oteli Trabzon’da hizmet veriyor.

Vakfıkebir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ve profesyonel kadromuzun düzenlediği gecelerinizde eksiksiz bir organizasyon vaat ediyoruz. Her şeyin dilediğiniz gibi olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hem öğrencilerimizi gelecekteki iş hayatlarına hazırlıyor, hem de mesleklerini uygulamalı olarak öğrenmelerini sağlıyoruz.

Otelimizin hem bahçesi hem de çok amaçlı salonu organizasyonlar için çok ideal. Kına gecenizi bizimle beraber gerçekleştirebilir, hayal ettiğiniz konseptte kına gecesi organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Bahçemizde bulunan açık alanda çimlerin üzerine konumlanan konuk masalarınız ve kına tahtınıza bayılacaksınız. Hem kokteyl hem de banket düzeninde hizmet verebiliyoruz. Kokteyl masalarınızı usta şeflerimizin hazırladığı atıştırmalıklarla doldururken banket düzeninde istediğiniz davet menülerini sunuyoruz.

Kişiye özel karşılama panosu, tefler, kına mumu, kına el gülü, kına tepsisi, kına sepeti olmak üzere kına gecesi için gerekli tüm malzemeleri sağlıyoruz. İstediğiniz konsepte göre düzenleme yapıyoruz. Hayallerinizden bile güzel olacak bu gecede; yer almasını istediğiniz renkler ve aksesuarları ekibimize söyleyin. Hemen iş ortaklarımız ve öğrencilerimizle gerçekleştirelim.

Müzik ziyafeti de sunuyoruz. Profesyonel orkestramız geniş repertuvara sahip. İstediğiniz yöreye özgü türküler ve şarkılara gecenizi renklendirecekler. Dilerseniz müzik listenizi siz de belirleyebilirsiniz. Pistimiz oldukça geniş ve rahat. Arkadaşlarınızla dans edecek, günün tadını çıkaracaksınız. Kına merasimlerini de bu geniş pistimizde gerçekleştirebilirsiniz. Kına yakma, testi kırma, damat basması ve gelin ve damat oyunları olmak üzere birçok etkinlikte düzenleyebiliyoruz.

Kına gecelerinin dışında düğün, nişan, kurumsal etkinlik, açılışlarda da bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimize gecenizi emanet etmek ve Vakfıkebir Uygulama Oteli fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Öznur Hanım

  • Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Cd., 61400 Vakfıkebir/Trabzon

Vakfıkebir Uygulama Oteli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!