Uzunkum Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Akçaabat

Altuntaş Düğün Salonu

Size unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için Samsun’dayız. Kendimizi...

Akçaabat

Tarihi Meydan Hamamı (Bay-Bayan)

Tarihi Meydan Hamamı'nda geleneksel değerleri yaşamanız ve kendinize vakit ...

Merkez

Ortahisar Öğretmenevi

Kalabalık kına gecelerinizde, geniş ve ferah yapımızla size ev sahipliği ya...

Hakkında

En iddialı kına gecesi organizasyonlarınız için 1989 yılından beri Trabzon’da faaliyet gösteriyoruz. Konforlu konaklama hizmetimizin yanında özel günleriniz için düzenlediğimiz farklı konseptli etkinliklerimizle de ismimizden söz ettiriyoruz. Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi en birincil amacımız haline getirdik. Düğününüzden önce güzel bir kına gecesi geçirmek istiyorsanız sizi otelimize bekliyoruz.

Kına geceleriniz otelimizin 350 kişilik kapalı Balo Salonunda yapıyoruz. Salonumuzda dilediğiniz konsepte mekân süslemesi yapabiliyor, masa ve sandalyelerimizi bu konsepte uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Kına gecenize en yakışacak olan kırmızı renkle, harika dekorlar oluşturabiliriz bizden söylemesi…

Otelimizde davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Perle Tante Restoranımızda, menüleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan Karadeniz’in yöresel yemeklerini kullanıyoruz. Bunun dışına Dünya Mutfağından da değişik lezzetleri yemekli düğünlerinizde misafirlerinize sunabiliyoruz. Yemeklerimizin dağıtımını profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.

Kına gecenizi organizasyon firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklığında bir şova dönüştürebiliriz. Osmanlı konsepti, pembe konsept veya Hint konseptinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca bindallı, kına tepsisi, kına mumu ve kına tahtı gibi zamanın trendlerine uyum sağlayacağınız aksesuarlardan da bu sayede faydalanabilirsiniz.

Kına geceleriniz için son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemi sağlıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti verebiliyor ve yöresel dans ekiplerinin gösterilerine yer verebiliyoruz. Tüm ayrıntıları otelimizin organizasyon sorumlusuyla konuşup planlayabilirsiniz. Yeter ki ne hayal ettiğiniz net olsun, biz onu gerçeğe çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Biz hizmet kalitemize ve tecrübeli ekibimize çok güveniyoruz ve Uzunkum Otel kına organizasyonlarında fark yaratacak olanaklar sağlar diyoruz. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Uzunkum Otel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Talip Bey

  • Adres: 1 No'lu Beşirli Mah. Sahil Cad. No:206Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.