Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akçaabat, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni, Kına süslemesi, Davul show, Kına takımı

Hakkında

Uzun yıllardır bu sektörü meslek edinmiş öğrencilerle birlikte hizmet veriyoruz. Hem konaklama hem de özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Merkezi bir konumda olduğumuzdan ulaşım kolaylığı açısından misafirleriniz salonumuzu rahatça bulabiliyor. Hayatınız boyunca belki de ilk kez gerçekleştireceğiniz kınanızı hep güzel hatırlamanızı istiyoruz. Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz zaman emin olun ki kınanıza bir misafir gibi geliyorsunuz. Kalite ve profesyonellik ışığında Trabzon kına mekânlarından biri olarak, zengin menümüz, güler yüzlü personelimiz ile hizmet veriyoruz. Mutluluğunuzu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Üstün hizmet kalitemizi kına organizasyonlarınızda da gösteriyoruz. Bir organizasyon firması eşliğinde hayal ettiğiniz kına gecesini düzenliyoruz. Bindallısından kına süslemelerine kadar her konuda isteklerini gerçekleştiriyoruz. Bir otel olduğumuz için yıllarca üst kalite hizmet verdik. Bu yüzden herhangi bir şüpheye içinizde asla yer vermeyin. O gün gelip çattığında her şeyi eksiksiz olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kalite bizim işimiz olduğunda böyle özel bir günü gerçekleştirme işi de bize düşüyor.

Yemekli bir kına organizasyonuna ne derdiniz? Usta ellerden çıkan yemeklerimizi hem görsel hem tadı açısından güzel bulacağınıza eminiz. Böylece dillerde dolaşan bir kına geceniz oluyor. Trabzon’da kına salonu arıyorsanız alternatiflerinizin arasına bizi rahatça koyabilirsiniz. Bunun dışında Trabzon Akçabaat Uygulama Oteli fiyatları da oldukça uygun. Bu sebeple kına organizasyonunuz için ayırdığınız bütçenin belki de daha altında davetinizi gerçekleştirebileceksiniz!

Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli kına gecesi organizasyonunuz için planlamalara başlıyoruz! Yıllar sonra bile hatırladığınızda gülümseyeceğiniz davetler için Trabzon Akçaabat’ta sizi bekliyoruz…

İletişim

Kemal Altunbaş

  • Adres: Söğütlü Mah. Bilge Cad. No:5

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!