Sofram Kına ve Nişan Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Akçaabat, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Semazen, Kına ekibi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına mumu, Davul show, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Organizasyon sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Kına geceleriniz için her türlü aksesuar ve mekân hizmeti vermekteyiz. Sofram Kına Salonu Trabzon ‘da bulunuyor.

Misyonumuz,

Sofram Kına Nişan Organizasyon olarak, çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuzu da;

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek olarak belirledik.

İsteğiniz dahilinde kına gecenizi mekânımızda yapabilirsiniz. 200 Kişiye kadar ağırlama kapasitemizle faaliyet gösteriyoruz. Seçtiğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyoruz. Masa ve sandalyelerimizi gelecek misafir sayınıza göre yerleştiriyoruz.

Kına gecenizde size özel verdiğimiz hizmetler;
-Davul şov,
-Dilek feneri,
-Hint kınası,
-Kına ekibi,
-Kına müziği,
-Bindallı,
-Kına tahtı süslemesi ve daha nicesi…

Bunlar dışında beklentilerinizi dinliyor ve isteğinize göre organizasyonlarınızı planlıyoruz.

Sizin için özel olarak hazırladığımız pist alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tanıdı özgürce çıkarabileceksiniz. Canlı müzik dışında ilk dansınızdan başlayarak kına gecenizin son dakikasına kadar çalacak bütün şarkıların listesini beraber yapıyoruz.

Mutlu bir geleceğe gidişin ilk adımı olan kına gecenizde size ev sahipliği yapmak çok istiyoruz. Sofram kına gecesi organizasyonlarınızda fark yaratacak hizmetlerimizden yararlanmak, daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ahmet Bey

Ahmet Konak

Ozmen Konak

  • Adres: Gazi Paşa Mah. Uzun Sk. Canbakkal İş Merkezi Zemin Kat No:25 Ortahisar

Sofram Kına ve Nişan Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!