Sabri Bahadır Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Vakfıkebir‎, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Önerilen Firmalar

Yağmur Düğün Salonu
5

Çarşıbaşı‎

Yağmur Düğün Salonu

Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için uygun fiyatlı, büyük ve kaliteli bir...

Cinkaya Düğün Salonu
10

Şalpazarı‎

Cinkaya Düğün Salonu

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyon haline geldi. Nerede...

Vakfıkebir Uygulama Oteli
10

Vakfıkebir‎

Vakfıkebir Uygulama Oteli

Geleneksel ya da modern kına geceleri için davetlisiniz. Hayallerinizi gerç...

Hakkında

Günümüzde kına geceleri bir hayli önemli bir hale geldi. Sektörün büyümesi ve her gün yeni trendlerin gelmesiyle kına gecesi organizasyonları neredeyse düğünler kadar büyüdü. Hal böyle olunca gelin adaylarımız, isteklerini karşılayacak ve hayallerini gerçekleştirecek bir mekân arayışına girdiler. İşte burada biz devreye girmekteyiz. Sabri Bahadır Kültür Merkezi olarak bu zamana kadar birçok toplu davete ev sahipliği yaparken en büyüm amacımız konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde göndermekti. Kına geceleriniz için de aynı amaçla çalışacak ve hayalinizi gerçeğe dönüştüreceğiz.

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Vakfıkebir’de faaliyet gösteriyor. Konuklarımızın hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebileceği bir lokasyondayız. Size sağladığımız kolaylıklar daha salonumuza gelmeden başlıyor.

Düğün salonumuz oldukça geniş bir yapıdan oluşuyor. Giriş katında tüm misafirlerinizin aynı anda eğlenebileceği kadar büyük bir pist bulunuyor. Bu piste gelirken kına geceleriniz için kullanabileceğimiz aksesuarları yerleştiriyoruz. Salonumuzun bir de balkona sahip olduğunu, kalabalık aileler için bu balkonun ideal olduğunu belirtebiliriz.

Masa, sandalye ve mekan süslemelerini en yeni kına konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda da yardım alabilirsiniz. Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için size bir fotoğrafçı temin ediyoruz. Hem fotoğraflarınızı hem de videolarını çekip en güzellerini size sunuyoruz. Böylelikle bu anlarınızı ilerde hatırlamak isterseniz, güzel bir albüme sahip oluyorsunuz.

Salonumuzda bugüne kadar açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller, düğünler, sünnetler, mezuniyetler ve bunun gibi toplu davetlere imza attık. Bir diğeri neden sizinki olmasın? Bunun için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğlenceli anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çarşı Mahallesi, 14 Şubat Kurtuluş Cd. No:92, 61400 Vakfıkebir/Trabzon

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.