Liko Apart Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yomra, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına mumu, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına ekibi, Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi

Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına geceleri için siz de Liko Apart Otel’de unutulmaz bir eğlence yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız hayatınızın en özel anlarından olan kına merasiminizde her şeyin sorunsuz olduğu ne isteklerinizin gerçekleştiği rüya gibi bir gece sizi bekliyor.

Yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Her çiftin farklı bir hikayesi olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Kına töreninizden önce sizinle tanışarak nasıl bir davet hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda ekibimizin profesyonel bakış açısını da göz önünde bulundurarak size yardımcı oluyoruz.

Trabzon'da oldukça beğenilen ve tercih edilen mekanlardan biri olmanın uzun zamandır haklı gururunu yaşıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeni şeyler öğrenmeye dikkat ediyoruz. Moda olan trendleri ve sektörün öncü konularını yakından takip ediyoruz. Size sunduğumuz hizmetler sırasında hem hayallerinizi hem de hizmet içeriklerimizi göz önünde bulundurarak keyifli bir davet organize ediyoruz.

180 kişilik kapasiteye sahip mekanımız içerisinde her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Hangi alana nasıl bir dekor konumlandıracağımıza birlikte karar veriyor ve uyguluyoruz. Tefler, davullar, kına tahtları, kına merasimine eşlik eden kına müzikleri ile sizi unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı otopark alanı hizmeti de sunarak hem size hem de kına gecenize eşlik edecek misafirlerinize kolaylık sağlıyoruz. Merkezi konumuz dolayısıyla kolay ulaşılabilir bir yerde bulunuyoruz.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak talepleriniz doğrultusunda konseptler belirliyoruz. Siz de Trabzon kına gecesi yerleri arasında yer alan Liko Apart Otel’in değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve büyüleyici bir kına töreni yaşamanıza aracı olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Suat Çelebi

  • Adres: Kaşüstü Mah. Devlet Karayolu Cad. No:5/1

Liko Apart Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!