Kayadibi Saklıbahçe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Maçka‎, Trabzon

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Trabzon’un saklı kalmış eşsiz köşelerinden birinde bulunan Kayadibi Saklıbahçe Restaurant kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Maçka tren çıkışında bulunan restaurantımız eşsiz doğasıyla size unutulmaz bir organizasyon vadediyor. Gündüz saatlerinde restaurant olarak faaliyet gösteren firmamız akşam saatlerinde kına ve düğün gibi özel organizasyonlarınız için kapılarını açıyor. Bazen gün içerisinde bu özel organizasyonları gerçekleştirdiğimiz olsa da genellikle akşamları tercih ediyoruz. Bu noktada zaman planlaması yapabilmemiz için önceden çiftimizle irtibat kurmamız gerekiyor.

Restaurantımızdan bahsedecek olursak; 50 kişilik kapalı alanı ve 300 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Oturma düzeninde 300 konuk ağırlayabilen mekânımız, kokteyl düzende 500’e kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabilecek kapasitedir. Konuk sayısı ve sezon gibi faktörleri göz önünde bulundurarak çiftlerimize hangi alanımızın daha uygun olacağı noktasında yönlendirme yapıyoruz. Ardından kına organizasyonları için taleplerini dinliyoruz.

Bu aşamada da pek çok noktada destek oluyoruz gelin adaylarımıza. Kına tepsisi, kına süslemesi, kına takımı gibi muhakkak ihtiyaç duyacağınız detaylara Kayadibi Saklıbahçe ile ulaşmanız mümkün.

Bunların yanı sıra organizasyonlarınıza renk katmak adına zenne ve oryantal gibi alternatiflerimiz de bulunuyor.

Yahut geleneksel kına gecesi organizasyonunda modern çizgilere yer vermek isteyen gelin adayları için hint kınası ve dilek feneri gibi alternatiflerimiz de bulunuyor.

Geçmişten günümüze gelen bu kült organizasyonu tamamen talepleriniz doğrultusunda şekillendirerek size yıllarca unutamayacağınız bir organizasyon gerçekleştirmek esas gayemiz.

Bunun için düğün gününün yaklaştığı tatlı streslerin başladığı bu dönemde kız kıza rahatlayacağınız bir kına gecesi organizasyonu düzenliyoruz.

Siz de kına gecenizde profesyonel bir ekipten destek almak istiyorsanız; formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, kına fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yaren Sivri

  • Adres: Yeşilyurt Mh. No4 Maçka/Trabzon

Kayadibi Saklıbahçe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!