Humurgan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

200-300

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Sürmene‎, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Önerilen Firmalar

Vera Serender
13

Sürmene‎

Vera Serender

Kına gecelerinin artık günümüzde çok daha önemli bir organizasyona dönüştüğ...

Queen's Restaurant & Cafe
10

Merkez

Queen's Restaurant & Cafe

Kına gecenizi Queen’s Kır Bahçe’sinde yapmanız için çok sebebimiz var. Dave...

Zağnospaşa Konakları
15

Merkez

Zağnospaşa Konakları

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyona dönüştü. Neredeyse ...

Hakkında

Trabzon’da gelin adaylarımızın hayal ettiği kına gecelerini gerçekleştirmeye geldik. Humurgan Düğün Salonu olarak farklı konseptteki salonumuz, kaliteli hizmetimiz, uygun fiyatlarımız ve daha nice avantajlarla konuklarımızın yanında oluyoruz.

Humurgan Düğün Salonu olarak açıldığımız günden beri müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Amacımız gecenin sonunda konuklarımızı buradan mutlu ağırlamak ve bir sonraki organizasyona aynı kalite ve disiplinle hazırlanmak. Bunu yaparken hayallerinizi gerçekleştirmenin ne kadar kutsal bir şey olduğunu biliyor ve konuklarımızın isteklerini göz önünde bulunduruyoruz.

Kına geceleriniz için oldukça geniş bir iç mekanımız bulunuyor. Masalarımız salonumuzun sağında ve solunda bulunuyor. Buranın zeminini halıyla kaplayarak misafirlerimize rahat bir hareket alanı sağlıyoruz. Masalarımız, arası yeterince geniş olacak şekilde yerleştiriliyor. Salonumuzun ortasında ise büyük bir pist bulunuyor. Hem bu alana pist aracılığıyla geçiyorsunuz hem de en güzel anlarınızı bu pistte kutluyorsunuz. Kına konseptiyle ilgili aksesuarları karşıda orkestranın bulunduğu yere yerleştiriyoruz. Yüksek bir tavandan oluşan salonumuzda sizi boğmayacak, en özel anlarınızı ferah bir ortamda geçirmenizi sağlayacağız.

Masa ve sandalyeleri kına gecesi konseptine göre ayrıntılı bir şekilde süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar konusunda da yardım alabilirsiniz.

Humurgan Düğün Salonu olarak bu özel anların sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekip fotoğraf veya video çekmeniz için yanınızda olacaklar. Böylelikle yıllar sonra çok değerli olan bu kına gecenizi hatırlamak istediğinizde geniş bir fotoğraf albümünüz olabilecek.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca yanınızdan ayrılmayacak. Hiçbir aksaklık çıkmaması için var güçleriyle çalışan personelimiz güler yüzlü hizmetlerini gecenin son anlarına kadar sürdürecekler. Bizi tercih etmek ve hayal ettiğiniz kına gecesini Humurgan Düğün Salonunda gerçekleştirmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Erdem Cerrah

  • Adres: Yemişli Mahallesi, 61600 Sürmene/Trabzon

Humurgan Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.