Gün Batımı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Of, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına tepsisi, Kına takımı, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan

Hakkında

Trabzon’da kusursuz bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirebilecek salon arıyorsanız, nihayet buldunuz. Gün Batımı Düğün Salonu olarak ayrıcalıklarımızı bütünüyle yaşayacak ve en mutlu gününüzün keyfini çıkaracaksınız. Sunduğumuz eşsiz atmosfer ve sıra dışı konfor ile karşınızdayız.

-Gün Batımı Düğün Salonu Of’ta faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da rahat bir şekilde gelebildiğiniz salonumuz konuklarına kolay ulaşım imkânı sunuyor. Çevre ilçelerden ya da uzaktan gelen konuklarımız ulaşım sıkıntısı çekmeyecekler.

-Salonumuzdaki eşsiz deniz manzaramızda bir organizasyon gerçekleştirmenin heyecanını hissedeceksiniz. Gün batımını da izleyebilecek ve bu manzara eşliğinde keyifli fotoğraflara sahip olabileceksiniz.

-Salonumuzdaki masa ve sandalyeler en yeni kına konseptine hâkim profesyonel ekip tarafından süsleniyor. Hem süsleme hem de bindallı, kaftan, kına mumu, kına tepsisi, kına sandığı, kına takımı, kına müzikleri ve kına tahtı gibi aksesuarları eksiksiz yerine getiriyor ve isteklerinize göre dizayn ediyoruz.

-Güler yüzlü ekibimiz gece boyunca sizinle ilgileniyorlar. Profesyonel ekibimizin hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışacak ve gecenizi unutulmaz bir organizasyon olarak hatırlanmasını sağlayacaklar.

-Düğün salonumuzda sadece kına geceleri değil, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller, nikah, nişan, düğün, sünnet ve mezuniyet gibi toplu davetleri de 2009 yılından beri gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli yönetici kadromuz, genç ve dinamik ekibimizle birlikte çalışıyor ve gece sonunda mutlu ayrılacağınız bir organizasyona ev sahipliği yapmamızı sağlıyorlar. Tüm bu özel etkinlikler için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçtiğinizde, çok daha iyi bir hizmet sağladığımızı da hatırlatalım.

Gün Batımı Düğün Salonu farkını her detayda hissedeceğiniz bir geceye hazır mısınız? Başınızı döndüreceğimiz bu özel gecede tüm isteklerinizi karşılayacak ve unutulmaz bir düğün yaşamanızı sağlayacağız.

Tek yapmanız gereken sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmak ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sulaklı, 61830 Of/Trabzon

Gün Batımı Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!