Cephanelik Garden

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

2010 yılında restorasyon çalışmalarının sona ermesi ile restaurant ve cafe olarak açıldı. Kısa sürede Trabzon'un yeme - içme ve dinlenme hayatına farklı bir bakış açısı getirmeye başladı. Açıldığı günden bu yana her katında ayrı bir dekoruyla iyi yemek, iyi hizmet anlayışı ile Trabzon'un bu anlamda en önemli mekanı oldu. Sürekli yenilenen menüsü ve mekanda gerçekleştirdiği yenilikçi organizasyonlar ile geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.

Şehrin merkezinde bulunan Cephanelik Restaurant & Cafe'nin taş duvarları tarihin ihtişamını yansıtırken, sıcak ve uyumlu mobilyaları ile müşterilerine keyifli bir ortam sağlamasının yanı sıra tarihi dokusuyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini bir hayli çekiyor. Genellikle müşterileri arasında şehrin ileri gelenleri, iş adamları ve gençler bulunuyor. 3 kattan oluşan yapı her katında 150'şer kişilik mekanlar oluşturuyor. Giriş katı bistro cafe olarak kullanılan iç mekanın 2. kat olan Yavuz Sultan katı A'la carte restaurant olarak hizmet verirken 3.katı olan Fatih Sultan Salonu şirket müşterilerine yemekli toplantı ve cafe break imkanı sağlıyor.

36 dönüm arazi üzerinde dış mekanında 600 kişilik kapasitesiyle hizmet veren işletme, 10'ar kişilik 8 adet kamelyaları, avlusu ve camlı kış bahçesi ile dört mevsim sizlere doyumsuz bir görsel ziyafet çekiyor. Şehrin en havadar yerinde bulunan işletme, 1000 kişilik kır düğününe olanak sağlayan kır alanına da sahiptir. Ayrıca hafta sonları değişik mekanlarda sunulan serpme kahvaltı keyfini seçkin müşterileriyle paylaşıyor.

Cephanelik Garden, Türkiye'nin en büyük dev şemsiyesine sahip bir kır alanıdır. Trabzon şartlarında yağmur riskini minimuma indiren Cephanelik Garden bu zamana kadar yapmış olduğu yüzlerce düğün ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Sizlerde unutamayacağınız bir düğün yapmak istiyorsanız Cephanelik Garden'a telefonla veya Düğün.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kendileri sizinle iletişim kuracaklardır.

  • Adres: Boztepe Mah. Cephanelik Mevkii No:89 Ortahisar

Cephanelik Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!