Castle Cafe

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde, kusursuz bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Castle Cafe olarak bugüne kadar birçok konuğumuzun en mutlu günlerinde yanlarında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Açıldığımız günden beri tek amacımız bizi tercih eden misafirlerimizi %100 memnuniyetle işletmemizden uğurlamak. Bunu yaparken kalite standartlarımızdan hiçbir zaman taviz vermiyor, her geçen gün daha iyiye gitmek ve kendimizi yenilemek için uğraşıyoruz.

Konuklarına kolay ulaşım imkânı sunan Castle Cafe Trabzon’un birçok ilçesinden ulaşılabilir bir lokasyona sahip. Hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla tercih edebilir ve hiç zorluk çekmeden işletmemize gelebilirsiniz. Özel araçlarınız için park konusunda da sıkıntı çekmeyeceğiniz hatırlatalım.

Kına geceleriniz için kapalı alanımızı kullanabiliyorsunuz. Farkı bir dekorasyonla dizayn edildiğimizi hem ışıklandırmalarımız hem de kullandığımız diğer aksesuarlarla da bunları desteklediğimizi söyleyebiliriz. Buradaki masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Hayalinizdeki geceyi gerçekleştireceğinizin bilincindeyiz ve biz de tam olarak aklınızdaki alanı oluşturmak için isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Masa ve sandalyelerin, mekânın süslemelerini en yeni konseptler ile süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda kına gecesinin en çok tercih edilen aksesuarları olan kına sandığı, kına tahtı, kına tepsisi, bindallı, kaftan, kına takımı gibi birçok seçeneği de bu firmalar aracılığıyla temin edebilmektesiniz.

Bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Tecrübeli çalışanlarımız, sizlerin ne istediklerini iyi biliyor ve taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaya çalışıyorlar. Üstelik sadece kına gecelerinde değil, nişan, nikah, baby shower, kurumsal etkinlikler gibi toplu davetlerinizde de. Sizlerin organizasyonunu kusursuz kılmak bizim işimiz, gelin sevdiğimiz işi yapalım.

Ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonunu tıklayabilirsiniz.

İletişim

Fatma Demir Çolak

  • Adres: 1 Nolu Erdoğdu Mahallesi, Şelale Sk. No:19, 61100 Ortahisar/Trabzon

Castle Cafe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!