Cadde Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Hint kınası

Hakkında

Trabzon’da kına gecesi organizasyonunuz için bir salon arayışındaysanız, size güzel bir haberimiz var. Cadde Kına ve Nişan Salonu Trabzon’un Ortahisar ilçesinde faaliyet gösteriyor. Valiliğin karşısında bulunan salonumuza ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve rahatlıkla varacaksınız. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz toplu taşıma araçlarıyla da salonumuza gelebilmektesiniz.

Salonumuzun 200 kişi kapasiteli olduğunu ve kına geceniz için oldukça uygun bir alana sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Kına tahtını ve diğer aksesuarları geniş pistimize yerleştiriyorsunuz. Tüm masalardan da bu alanın görüldüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu özel anlarınızda salonumuzu kına konseptine göre süslüyoruz. Masa, sandalye ve mekân süslemesini isteklerinize göre süslüyor ve hayalinizdeki kına gecesine Cadde Kına ve Nişan Salonunda sahip olmanızı sağlıyoruz. Ekstra istekleriniz olursa ise alanında uzman organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda yardımcı olabiliyorlar. Sizin için bu hizmeti de sağlamaktayız. Aynı zamanda salonumuzda bu unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğraf ekibimiz bulunuyor. Hem video hem de fotoğraf çekimleriyle yıllar sonra bu anlarınızı hatırlamak istediğinizde güzel bir fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz.

Bu zamana kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Kına geceleriniz dışında bizi nişan, nikah, düğün, sünnet, mezuniyet, doğum günü partileri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler ve açılışlar gibi özel günlerinizde de bizi tercih edebilmektesiniz. Yapmanız gereken tek şey planladığınız tarihten en az 1 ay önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle hem mağdur olmamanızı sağlayacak hem de istek ve talepleriniz için tüm hazırlıklarımızı planlamaya başlayacağız.
Güler yüzlü personelimiz organizasyonunuz boyunca sizin yanınızda oluyorlar. Tüm isteklerinizi anında karşılamak için çalışıyor ve ilgileriyle gecenin sonunda memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyorlar.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve uygun fiyatlı bu salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Neşe Duman

  • Adres: valiliğin üst cad. garanti bankasının yanı birinci işhanı, 61040 Ortahisar/Trabzon

Cadde Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!