Tekiroba Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Düşlerinizi süsleyen kına organizasyonunuzu yemyeşil bir kır alanında kutlamaya ne dersiniz?

Hayatta bazı günlerin önemi ve değeri büyüktür. Kına ve bekârlığa veda kutlamaları da bu özel günlerden biri Biz de Tekiroba Kır Düğünü olarak dileklerinizi gerçeğe dönüştürüyor, profesyonel ekibimizle birlikte keyifli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapıyor, özel günlerini kutlamak isteyen misafirlere ise kır bahçemiz ve kapalı alanımızı tahsis ediyoruz.

Tercih edilen Tekirdağ kına mekânlarından biriyiz ve sizin için neler mi yapıyoruz?

-Şehir gürültüsünden uzakta faka şehir merkezine de bir o kadar yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

-Organizasyon gerçekleştirmek istediğiniz mevsime ve davetli sayınıza uygun olarak açık ve kapalı alanlarımızdan istediğinizi sizi için hazırlıyoruz.

-Yuvarlak 8’er kişilik masa ve beyaz tiffany sandalyeler kullanıyor, masa örtüsü ve süslemelerde renk alternatifleri sunuyoruz. Masa üstlerine canlı çiçekler koyarak mekâna canlı bir hava kazandırıyoruz.

-Kına kutlamalarında size özel olarak kına tahtı, aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Öncelikle tarzınızı öğreniyor, eğer ki konsept bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız organizasyon firmaları aracılığıyla ışıl ışıl bir davet alanı hazırlıyoruz.

-Ses ve sahne hizmeti de veriyor, geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca davul şov hizmetimiz de bulunuyor ve eğlencenizi ikiye katlıyoruz.

-Yemekli organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız biraz da menü içeriğimizden bahsedelim. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemekleri isteğiniz doğrultusunda farklı lezzetlerle hazırlayabiliyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak yemekleri test etme imkânınız da bulunuyor.

Tüm özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; nişan, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Altinova Mahallesi Bülbüllü Sokak No:6, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tekiroba Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!