Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni, Kına süslemesi

Hakkında

1996 yılından bu yana Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli olarak eğitimli personellerle birlikte hizmet veriyoruz. Hem konaklama hem de Tekirdağ kına gecesi mekânları arasında yer alarak özel organizasyonlarınız için de çalışıyoruz.


Konum olarak oldukça merkezi bir yerdeyiz. Hem tarihi mekânlara hem havaalanına hem de şehir merkezine yakınlığımız sebebiyle kolayca bulabiliyorsunuz. Tatil yapmanız dâhilinde de rahatlıkla birçok yeri gezebiliyorsunuz. Bunun dışında uygulama oteli olduğumuzdan dolayı özel organizasyon ya da konaklama açısından daha uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu yüzden kına mekânına ayırdığınız maliyetin belki de altında bir fiyatla karşılaşacak olabilirsiniz.


150 kişiye kadar misafir ağırlayabildiğimiz bir restorana sahibiz. Uzman aşçılarımız harika lezzetlerle sizi bir araya getiriyor. Düğün menünüz konusunda, önceden tadım ve değişiklik yapabildiğiniz gibi her damak zevkine uyan lezzetlerle dolu olacağından emin olabilirsiniz. Bir adet banket salonumuz var. Toplantı düzeninde 350, masa düzeninde 250 ve kokteyl düzeninde 400 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle karşınızdayız. Ayrıca sadece bireyse organizasyonlar değil kurumsal olanlar konusunda da hizmet veriyoruz. Kapalı alanlarımız dışında Haziran-Eylül ayları arasında 750 kişi kapasiteli açık hava alana da sahibiz. Yine bireysel dışında kurumsal organizasyonlarınızı da gerçekleştirebildiğiniz bir yer. Ayrıca 30 kişilik bir toplantı salonumuz var. Yeterli teknik donanıma sahip. Bir de 45 kişilik bir seminer salonumuz daha var. Kolçaklı sandalye veya u masa düzeninin yapılabildiği gibi teknik ekipmanlar da yer alıyor.


Kına gecesi organizasyonunuz da Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli imzası olsun istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterli. Bu sayede hem uygun fiyatlarımızdan hem de profesyonelliğimizden faydalanabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: 100.Yıl Mahallesi Atatürk Bulv. Onursal Sok. No:267

Tekirdağ Süleymanpaşa Uygulama Oteli Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!