Rose Garden Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Çorlu

Nazar Düğün Salonu

Profesyonel bir ekip ile ve kına konusunda her detayı tasarlayabilecek bir ...

Çerkezköy

Yalı Restaurant

Kına organizasyonunuzu sizi geçmişe götürecek mimariye sahip bir restoranda...

Süleymanpaşa

Batuhan Düğün Salonu

Kına gecelerinizin planlamalarını yapmak ve şık bir salonda organizasyonlar...

Hakkında

Kır bahçesinde eşsiz bir gece hayal edenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Rose Garden Kır Bahçesi Çorlu’da hizmet sunuyor. Profesyonel bir ekip ile çalışarak ışıltılı gecenizi hayallerinizdeki gibi tasarlıyor.

Düğün, nikah, nişan, söz, kına gecesi organizasyonları hatta doğum günü, baby shower, kutlama ve resepsiyonlar da düzenleyebildiğimiz bahçemizde doğanın huzuru ve kaliteli hizmet ile keyifli geceler organize edebileceksiniz.

Kına organizasyonlarınız da ise özel olarak yaptıklarımızdan bahsedecek olursak:

Çiftlerimizin hayalleri ve istekleri doğrultusunda kına masası tasarlayarak başlıyoruz. Masanızı çiçekler ve kına malzemeleri ile süslüyoruz. Kına tahtı ve cibinliği, nedime minderleri, kına sehpasının da bulunduğu bir alanı kına töreni için tasarlıyoruz. Kına ritüellerinizi gerçekleştirmeye başladığında konuklarınıza kına hediyeleri dağıtmak isterseniz bu konuda hizmet personellerimiz yardımcı olabiliyor.

Tabii ki konuklarınızın masalarını da konsepte uygun bir şekilde düzenliyoruz. Konsepti belirleyen çiftimizin; geleneksel, prenses veya modern kına gecesi gibi tercihlerde bulunma şansı da var.

Kına var ise geleneksel kına müzikleri de var demektir! Bu yüzden anlaşmalı olduğumuz müzisyenler bir arşiv ile geçeninize renk katıyor.

Kına ekipleri veya özel organizasyonlar da isterseniz eğer çözüm ortaklarımızı ve beraberinde organizasyon sorumlularını da davet ederek ekstra istekleriniz için yardımcı olacak alternatifler de yaratıyoruz. Çünkü bizim amacımız sizin hayallerinizi gerçekleştirmek…

Hatta kına ve düğün bir arada nasıl olur? Sorunuza da cevap olabiliyoruz ve bunun için de özel organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Kına paketlerimizin dışına çıkarak çiftimizin istekleri doğrultusunda yeni fiyat aralıkları da belirliyoruz.

Siz de Rose Garden Kır Bahçesi ile eşsiz bir kına gecesi tasarlamak isterseniz yapmanız gereken tek şey formu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Böylece kına paketlerimiz hakkında da bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz...

İletişim

Murat Öztapanlar

  • Adres: Çamlıbel Cd. Önerler Yolu Üzeri ÇORLU

Rose Garden Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.