Kayalar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çorlu, Tekirdağ

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve düğün organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi olan Kayalar Düğün Salonu Ergene’de 10 yıldır hizmet veriyor. Nezir bir düğün salonu olmanın yanında her ihtiyacınızı karşılayarak hayalinizdeki geceyi tasarlamak konusunda da iddialı! Bunun için yıllardır çiftlerinin davetlerine yalnızca ev sahipliği yapmakla kalmıyor onlarla dost ve aile de oluyor.

Kayalar Düğün Salonu’nda kına ve düğün organizasyonlarından başka; söz, nikah, nişan, sünnet, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar hatta doğum günü, baby shower gibi özel kutlamalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Tabii ki ilk önceliğimiz geleceğe adım attığınız düğün ve kına organizasyonlarınız. Burada da yemekli, yemeksiz veya kokteyl tarzında organizasyonlar tasarlayarak geceler düzenleyebilirsiniz.
Geleneksel bir kına gecesi ile Osmanlı esintilerinin olduğu gelin hanımın arkadaşları ve hanımlar ile eğlendiği; kına ritüellerinin yerine getirildiği bir gece mesela! Sultanlara layık tahtımızda gelinimizi ve kına esnasında kısa süreliğine kendisine eşlik edebilecek damadımızı ağırlayabiliriz.

Daha modern bir gece için bekarlığa veda partisi de düzenleyebiliriz ya da kına ve bekarlığa veda bir arada gerçekleştirilebilir.

Çok fazla organizasyon düzenlemek istemeyen çiftlerimiz ise kına ve düğün hazırlıklarını bir arada hallederek düğün kınası gerçekleştirebilirler.

Her organizasyonunuza uygun olacak müzikler için alternatif tercihler de düşünmemiz gerekecek tabii ki! Kına gecesinin vazgeçilmezi müzikleridir sonuçta.

Fotoğrafçınız ile birlikte keyifli çekimler de gerçekleştirebileceğiniz şık mekânımız size çekim alanı da oluşturabilir. Her anınızı ölümsüz karelere çevirerek sonsuza kadar saklayabileceğiniz keyifli anılar biriktirmeyi sakın unutmayın. Bu arada biz de bu konuda size destek olabiliriz ve fotoğrafçı arayışında olduğunuz süreçten sizi kurtarabiliriz.

Gecenin süslemesinde kına törenine, müzisyenlerden fotoğrafçılara kadar ve ikramlarınız ile konuk karşılamalarına kadar her anınızda yanınızdayız…

Kayalar Düğün Salonu’nda gerçekleştireceğiniz eşsiz kına törenleri için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sirin Kaya

  • Adres: Sağlık Mah.Yeşiltepe Mezarlık Yolu Altgeçit Yanı Demir Baba Cad.No:1/Ergene/Tekirdağ

Kayalar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!