Erdoğan Orhan Kongre Merkezi

1

E-posta Gönder

0850 260 1719

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni, Kına ekibi, Davul show, Zenne / oryantal, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Çorlu

Gold Düğün Davet

2017 yılından beri faaliyet gösteren Gold Düğün Davet Tekirdağ olarak ailen...

Çorlu

Silverside Hotel

Sınırsız seçenek ve tamamen size özel tasarlanmış tatillerin 5 yıldızlı adr...

Çorlu

Şifa Sauna & Gelin Hamamı

3 yıldır Şifa Sauna & Gelin Hamamı olarak hizmet verirken modern ve eğlence...

Hakkında

35 kişilik profesyonel ekibimiz; aşçımız, fotoğrafçılarımız, organizasyon sorumlularımız ve diğer tüm hizmet personellerimiz ile profesyonel bir hizmet sunuyor. Ayrıca yılların verdiği tecrübe ile Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Tekirdağ’da kına organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve diğer tüm davetleriniz için ihtiyacınız olanları biliyor ve bu ihtiyaçları karşılamak için alternatifleri üretmeye devam ediyor. Bu yüzden çocuklarınızı da unutmuyor siz davetlerinizi gerçekleştirirken onlar da eğlenmeye devam etsinler diye palyaço veya animatörlerimiz çocuklarınızla birlikte oluyor.
Peki bunlarla bitmeyen imkânlarımız neler?
Kına gecesi eğlencesi gelinlerimizin vazgeçilmezi bunu biz de biliyoruz ve çiftlerimize bu hizmeti sunarken isteklerini göz ardı etmeden değerlendirerek kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz.
Şık kumaşlar ile hazırlanmış masa ve sandalyelerimiz, mekânın zarif konseptine uygun tasarlanmış şamdanlar ya da rengarenk çiçeklerle hazırlanmış mekânımız size geniş olmasının da getirisi ile ferah bir gece geçirme imkânı sunuyor.
Tabii ki gelin odamızdan yaralanma imkânınız sayesinde kına hazırlıklarını rahatlıkça tamamlayabileceğiniz bir yer şansınız da oluyor. Hatta konuklarınızı beklerken nedimeleriniz ile keyifli zaman geçirebileceğiniz küçük bir salon haline de geliyor.
Pistimiz ve mekânımız şık tasarımının yanında rahatça dans edebileceğiniz şekilde dizayn edildiği için sizi sınırlandırmıyor.
Dans demişken, müzik ne olacak diyorsanız?
Anlaşmalı olduğumuz müzik grubu kınanın vazgeçilmezi müzikleri konuklarınız ile birlikte danslar edebilmeniz ve kına töreni sırasında uygun olacak şekilde geniş repertuarlarından seçerek sizlere sunabilirler.
Ayrıca organizasyon sorumlularımız kına töreni hazırlıklarında hiçbir detay atlanmadan hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda olabilirler.
Kına organizasyonlarınız veya diğer tüm davetlerinizi bizimle birlikte gerçekleştirmek isterseniz hemen formu doldurun ve bize ulaşın. Böylece fiyat teklifleri alabilir, aklınızdaki soruları sorabilirsiniz!

İletişim

Erdoğan Orhan

Mehmet Bosnak

  • Telefon: 0850 260 1719

  • Adres: Hükümet Cad. No:354 Süleymanpaşa

Erdoğan Orhan Kongre Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.