Divan Çorlu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Çerkezköy, Tekirdağ

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği

Hakkında

Divan Çorlu Oteli olarak Çerkezköy Tekirdağ ‘da faaliyet gösteriyoruz! Konuklama amaçlı tercih edebileceğiniz nezih ve şık bir otel olmanın yanında özel organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Kına ve bekarlığa veda organizasyonları başta olmak üzere iş toplantılarınız, kutlamalarınız veya nikah, nişan, düğün geceleriniz için de bir alternatif olarak Tekirdağ’da organizasyonların adresi oluyoruz!

Üstelik tüm bunları gerçekleştirirken size ev rahatlığında ve aile sıcaklığında hizmet sunuyoruz. Kına geceleriniz için biraz daha detaylandırma yapmak gerekirse:

Kına gecelerinizi özel kılmak adına organizasyon sorumlumuz her an yanınızda oluyor. Birlikte karar vererek adım adım her detayı tasarlama şansınız oluyor!

Nasıl mı:

Geleneksel kına gecesi ritüelleriniz için adım adım her şeyi gerçekleştirebiliyoruz. Gerekli aksesuarları temin ettiğiniz takdirde kına töreninizi konseptinize uygun olarak tasarlıyoruz.

Günümüz kültüründe oldukça sık karşılaştığımız bekarlığa veda partileriniz için de arkadaşlarınız ile unutulmaz bir gece geçirmek için doğru yerdesiniz!

Hatta organizasyonlarımız öncesinde gelin hamamı veya sauna seçeneklerimiz bulunuyor. Düğün organizasyonlarınız öncesi de böylece stresinizi atabilirsiniz. Masajlar ile gevşeyerek gece gerçekleştireceğiniz kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için hazır olabilirsiniz.

Yani gerek geleneksel tarzda gerek günümüze uygun bir gece tasarlayabilir hatta kendi bakış açınız ile eğlencenizi şekillendirebilirsiniz.

Belki de sakin bir akşam yemeği ile kutlama da tercih edebilirsiniz. Aslında yapmanız gereken planlarınızı yaparak Divan Çorlu Otel ile iletişime geçmek ve fiyat teklifleri de alarak bütçenizi hazırlamak…

İletişim

Gulsah Sezen Dag

Şeyda Tüysüz

  • Adres: Kazımiye Mh salih omurtak Cad no:38Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!