Aydık Davet Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

Ayrıcalıkların fazla olduğu, gelin adaylarının kendilerini şanslı ve mutlu hissedecekleri bir salonda unutulmaz kına geceleri düzenlemek için biz hazırız! Eğer siz de hazırsanız, eğlencenin fazla, telaşın ise az olduğu kına geceleri düzenlemek ve tüm yükü üstünüzden almak için sabırsızlanıyoruz!

20 yılı aşkın tecrübemiz ile kusursuz bir davete nasıl ev sahipliği yapıldığını iyi biliyoruz. Her detayı sizin için düşünüyor, kullandığımız tüm aksesuarlarda zevkinizi yansıtıyoruz. Kaliteli hizmetimizi sürekli yeniliyor ve her geçen gün standardımızı yukarıya çekmek için titizlikle çalışıyoruz.

Kına geceleri için gelin adaylarımızın istek ve beklentilerini öğreniyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda sunuyoruz. Geceyi birlikte planlıyor, hiçbir detayı atlamıyoruz. Böylelikle gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde uğurlanmanız için de hiçbir sebep kalmıyor.

Bembeyaz bir sayfa açtığınız bu özel günlerde, beyazın ağırlıklı olduğu bir konsept sunuyoruz. Tavanımız, masa ve sandalyelerimiz, ışıklandırmalarımız ve zeminde kullandığımız seramiğe kadar beyaz renginin büyüsünü tercih ediyoruz. Dış yapımızın da bu renkle tasarlandığını belirtmek istiyoruz. Aydık Davet Salonu Tekirdağ’da bu farklı tasarım ve dizayn ile de göze çarpıyor.

Salonumuzun kapasitesi, organizasyonlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Geniş ve ferah ortam, kendinizi evinizde olduğunuz gibi rahat hissettiriyor. Salonumuzun tam ortasındaki dans pisti ise eğlence odaklı gecelerin vazgeçilmezi oluyor! Sevdiklerinizle birlikte dans edecek, birbirinden güzel şovlara imza atabileceksiniz.

Kına gecesi konseptinizi masa ve sandalye giydirmelerinde uygulayabiliyoruz. Aynı zamanda kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, kına minderi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarlar da konseptinize uygun olacak şekilde temin ediliyor.

Hayatınızın en eğlenceli dakikalarında Aydık Davet Salonu’nda olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Ali Elmas

  • Adres: Malkara Yolu Üzeri 5 KM

Aydık Davet Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!