Alamos Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Malkara, Tekirdağ

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Sevdiklerinizle eğlenceli bir kına ve bekarlığa veda organizasyonuna hazır mısınız?


Öyleyse Alamos Restaurant Tekirdağ adresimizde sizi ve sevdiklerinizi ağırlamak için biz buradayız!


Uzun yıllardır restoran işletmeciliği yapıyoruz. Yemyeşil bir bahçe üzerine kurulu olan 3 katlı restoranımızda bugüne dek pek çok organizasyon da gerçekleştirdik. Geniş bir alana sahip olduğumuz için grup organizasyonu isteklerinize de rahatlıkla cevap verebiliyoruz. Dilerseniz kır bahçemiz, dilerseniz kapalı katlarımız dilerseniz de teras katımızda organizasyonlarınızı düzenleyebiliyoruz.


Kına organizasyonlarında ise 2 farklı alternatif sunuyoruz gelin adaylarımıza. Dilerseniz şöyle sultanlara yakışır bir kına organizasyonu dilerseniz de daha modern bir bekarlığa veda partisi… Arasında tercih yapmak ise tamamen gelin adayımıza kalmış oluyor. Her iki alternatif için de hizmetlerimiz çeşitlilik gösteriyor. Yine sunduğumuz hizmetler de gelin adayımızın isteğine göre çeşitlenebiliyor. Çünkü kına ve bekarlığa veda organizasyonu içerisinde pek çok ritüel barındırıyor. Yöreye göre de farklılık gösteren bu organizasyon için istekler çeşitlenebiliyor. Uzun zamandır organizasyonlarınıza ev sahipliği yaptığımız için artık bu isteklerinizi rahatlıkla anlayarak cevap verebiliyoruz.


Neler mi yapıyoruz?


Bahçemizde yahut binamızın içerisinde dilediğiniz alanı belirlemenizin ardından çalışmalara başlıyoruz. Konsept saptamak ilk aşamamız oluyor. Kına gecelerinde; roman, Hint, Osmanlı, prenses ve modern gibi pek çok farklı alternatif sunuyoruz. Bununla uyumlu kına tahtımızı seçiyor; gelinimizin de bindallısını unutmuyoruz. Tabii bu aşamalarda daha profesyonel hareket edebilmek adına çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Böylelikle daha fazla dekor ve aksesuar seçeneği sunabiliyoruz. Bunların dışında halay mendilinden el mumuna, kına sepetinde yaş kınaya kadar her şeyi hazırlıyoruz. Size ise misafirlerinizle doyasıya eğlenmek ve yarınlara güzel anılar bırakmak kalıyor.


Siz de kına ve bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Alamos Restaurant olarak yapabileceklerimizle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Tekirdağ Malkara yolu 2 km Tekirdağ

Alamos Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!