Yuvam Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğün öncesinde arkadaşlarınızla en eğlendiğiniz gece; kına organizasyonları değil mi?

Eğlencenin kesintisiz olarak devam etmesi, farklı hizmetlerle gecenin güzelleşmesi için Sivas kına salonları arasında yer alıyoruz. Yuvam Düğün Salonu adı altında çalışmalarımızı sürdürüyor, tekrarı olmayacak anıları unutulmaz kılıyoruz. Günümüzde farklı şekillerde gerçekleşen törenlerde nasıl bir hizmet almak istiyorsanız organizasyon sorumlumuza iletebilir, kına malzemelerini bizim aracılığımızla temin edebilirsiniz. Kına tahtı, mumu ve daha fazlası en özel kına köşesinde sizi bekliyor.

Sivas kına organizasyonlarını bizimle mükemmel hale dönüştüreceksiniz. Dinamik ve çalışkan ekibimiz sayesinde merasim başlamadan tüm süreç kontrol altında, sizin bilginiz dahilinde gerçekleşecek. Kına gecesi öncesinde isteklerinizi öğrendiğimiz için hayallerinizdeki geceyi düzenleyeceğiz. Üstelik kına konseptlerini de beraber seçeceğiz. Nasıl bir gece istiyorsanız bize anlatabilir, tema konusunda ekibimizden destek de alabilirsiniz. Eğer farklı ve modern kına gecesi organizasyonları düzenlemek istiyorsanız ve giydirme seçenekleri biz de bulunmuyorsa profesyonel bir organizasyon firmasından destek de alabilirsiniz. Beraber çalıştığımız birçok organizasyon firması arasından içinize sinen ekiple çalışabilirsiniz. Üstelik müzisyen ve fotoğraf sanatçısı seçenekleri için de birçok alternatif sunabiliriz. Unutulmayacak bir geceyi beraber tasarlayabiliriz.

Her zaman hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda iklimlendirme ve havalandırma sistemleri sayesinde rahat etmenizi sağlıyoruz. Havadar ve ferah salonumuzda keyifli bir tören geçirmenizi bekliyoruz. Böylece mevsim fark etmeksizin bizi tercih edebiliyorsunuz.

Aklınıza takılan sorular varsa bizimle organizasyon öncesinde iletişime geçebilirsiniz. Hatta bu sayfa üzerinden randevu alarak salonumuzu da ziyaret edebilir, avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Hayallerinizdeki kına törenini düzenlemek için sayfanın üst kısmında yer alan Yuvam Düğün Salonu Sivas iletişim formunu doldurabilirsiniz. Fiyat teklifi almadan ve ekibimizin enerjisini hissetmeden Sivas’ta kına gecesi töreni düzenlemeyin. Çünkü bizimle geçen kına geceleri bir başka güzel!

İletişim

Hasan Koçtepe

  • Adres: Mimar Sinan, Selimiye Cd., 58010 Sivas Merkez/Sivas

Yuvam Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!