Salon Paşabey

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen kına ve bekârlığa veda partisiniz Şalon Paşabey Sivas ayrıcalığıyla kutlamaya ne dersiniz? Uzun yıllar boyunca özel organizasyonlara ev sahipliği yapıyor, çiftler ve ailelerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Modern izler taşıyan balo salonumuz ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm alt yapıya sahiptir bu nedenle keyifli ve istediğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partilerinin kültürümüzde değeri oldukça büyük. Renkli görülerin ortaya çıktığı bu günü hem neşeli hem de eğlenceli bir şekilde kutlayabileceksiniz. Organizasyon sektörde deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz önderliğinde organizasyonlarınızı planlıyor konseptinizi belirliyoruz.

Salonumuzu baştan aşağı konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde en çok tercih gören masa örtüsü ve sandalye süsleme renklerimiz mevcuttur. İhtişamıyla dikkatleri üzerine toplayan ve kına gecelerinin vazgeçilmez dekoru olarak adlandırdığımız kına tahtını da salonun en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Tahtın etrafına nedime sandalyeleri ve sehpa yerleştiriyor, davetlilerinize vereceğiniz hediyelik ve ikramlar için ayrı bir masa hazırlıyoruz.

Yuvarlak 4 kişilik ve uzun ziyafet masalarıyla davet alanını hazırlıyoruz. Masa üstlerine canlı ve yapay çiçek, kristal şamdan ve mumluklar yerleştiriyoruz. Sandalye tercihimizi Napolyon tarzdan yana kullandık ve mekâna şık bir görünüm kazandırdığımızı düşünüyoruz.

Eğlenmeye ve dans etmeye doyamayacaksınız. Geniş repertuvara sahip orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşıyoruz. Kına gecenizi farklı bir şekilde kutlamak isterseniz dans ekibimizin size özel hazırladığı koreografilerle görsel bir şölen yaşayacaksınız. Yemekli davetleriniz için size özel menüler oluşturuyor, menü içeriğinde her damak zevkine uygun lezzetler bulunduğundan dolayı size ve davetlilerinize muhteşem bir ziyafet yaşatıyoruz.

Sivas kına mekânları arayışındaysanız sektörde deneyimli ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. Sağladığımız olanaklar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Şehit M. Fethi Akyüz Cad. Merkez Sivas

Salon Paşabey Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!