Hisar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Kına geceleri; Sevdiklerinizle dilediğinizce eğlenebildiğiniz ve düğün gününüze geçiş yaparken stresinizi atabileceğiniz bir gün. Hem arkadaşlarınızla eğlenecek hem de evden ayrılmanın burukluğunu yaşayacaksınız. Bizler bu özel günü kusursuz hale getirmek için çalışıyoruz. Hisar Düğün Salonu Sivas olarak gelin adaylarının önemsediği detayları biliyoruz. Bugüne kadar sayısız organizasyona ev sahipliği yaptık. 2010 yılından beri toplamda 2157 düğün ve kına organizasyonu gerçekleştirdik.

Deneyimlerimizin yardımıyla sevdiklerinizle beraber en iyi kına gecesini tasarlamak istiyor, eğlence garanti ediyoruz.

Siz de Sivas kına gecesi mekânı arıyorsanız doğru sayfadasınız. Görkemli kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek ve sevdiklerinizle beraber gecenizi unutulmaz kılmak için hazırız!

Hisar Düğün Salonu olarak kına geceleriniz için 700 davetlinizi ağırlayabiliyor, davetlilerinizin sayısına göre de oturma düzeninizi belirleyebiliyoruz. Sizler için organizasyon ekibimizle beraber özel planlar oluşturuyor, organizasyon akışınızı güzelleştiriyoruz.

Dansçılarımız organizasyonunuzun başında sizler için gösteriler yapıyor, mekanımıza giriş yaptığınızda yanınızda oluyorlar. Özel gösteriler eşliğinde gerçekleşecek geceniz için çok heyecanlıyız. Organizasyon ekibimizle beraber provalar yapabilir, kına gecesi öncesinde hazırlık aşamasını bizimle beraber geçirebilirsiniz.

Mekanımızda kına gecelerini güzelleştiren detayların müzikler olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden en özel kına gecesi şarkılarına yer veriyor, hayallerinizdeki geceyi planlıyoruz. DJ hizmeti de sunabildiğimiz gecenizde müzikler ile eğlencenizi üst seviyeye çıkarabileceksiniz.

Bütün kına gecesi konseptlerini mekanımıza uygulayabilirsiniz. Roman, Hint, geleneksel ya da prenses konseptine ne dersiniz? İstediğiniz konsepti seçebilir, hayal ettiğiniz geceye böylece ulaşabilirsiniz.

Kına gecesi mekânımız normal bir düğün mekânı değil, dekorasyonu ve mimarisi oldukça ihtişamlı. Sizde nezih bir mekânda organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Hisar Düğün Salonu tam size göre.

Sivas’ta kaliteli hizmet almak isteyenler için biçilmiş kaftan olan düğün salonumuzda gecenizi unutulmaz kılacağız.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanmaya ne dersiniz?

İletişim

Yetkili Kisi

Davut Yerlikaya

  • Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 49-4. Sk., 58060 Sivas Merkez/Sivas

Hisar Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!