Zafer Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yakakent, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecenizi sevdiklerinizle birlikte çok kapsamlı bir organizasyon olarak gerçekleştirmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Geniş bir alan, güler yüzlü hizmet, uygun fiyatlar ve daha nice avantajlar için sizi Zafer Düğün Salonuna bekliyoruz. Zafer Düğün Salonu Yakakent’te Yakakent limanına çok yakın bir konumda bulunuyor. Hem denize yakınlığı hem de orman diye nitelendireceğimiz geniş yeşil alana sahip düğün salonumuz konum olarak birçok düğün salonundan farklılaşıyor.


-2015 yılında başladığımız hizmete kesintisiz bir şekilde devam ediyoruz. Bu zamana kadar sayısız çiftimize ev sahipliği yaptığımızı ve organizasyon konusunda tecrübeli bir ekibe sahip olduğumuzu belirtelim. Sizin için de tüm ekibimiz ile birlikte çalışacak ve hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlayacağız.

-Kır bahçemizin kapasitesi 750 kişiye kadar çıkabiliyor. Yuvarlak masalarımızı hem pistimizi hem de orkestramızı görecek şekilde yerleştiriyoruz. Çim alana sahip bu bahçemizde keyifli zamanlar geçireceğinize emin olabilirsiniz. Çocuklarınızın da bu çim alanda koşturabileceğini, sizin gece boyunca çocuklarınızla ilgilenmek zorunda kalmayacağını da belirtelim. Çocuklarınız bizimle güvenle.

-Kına geceleriniz için konsept süslemeler ve yaratıcı fikirleriniz var ise, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından yardım alabiliyoruz. İstediğiniz renk ve temada süsleme yapabiliyor ve hayalinizdeki kına gecesini düğün salonumuzda yaşatıyoruz. Bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına sandığı, kına takımı ve Hint kınası gibi aksesuarları da sizin için temin edebilmekteyiz.

-Bu özel anlarınızı kesintisiz kaydedecek profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Hem fotoğraf hem de video çekimi yapabiliyor ve gecenin sonunda beğeninize sunuyorlar. Böylelikle yıllar sonra bu özen anları hatırlamak istediğinizde yapmanız gereken tek şey albümü karıştırmak olacak.

-Orkestramız gece boyunca kına konseptine göre müzikler çalıp söyleyecekler. Kına müzikleri, yöre oyunları ve daha birçok müzik türüne hâkim olan müzisyenlerimiz ile keyifli bir geceye var mısınız?

Ayrıntılı bilgi için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Zafer Paralı

  • Adres: Liman Mahallesi Sinop Bulavarı No:172/A, 55810 Yakakent/Samsun

Zafer Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!