Yıldızlar Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Yakakent, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Kına gecenizi, şehrin tam orta yerinde doğayla iç içe olan bahçemizde yapmaya gönüllüyüz. Yıldız Garden Samsun olarak, kaliteyi esas alan çalışma disiplinimiz ve güler yüzlü ekibimizle sizi bekliyoruz.

Peki size müthiş bir organizasyon yaşatmak için hangi olanakları sağlıyoruz?

-Öncelikle deniz kenarındaki geniş ve konforlu kır bahçemizde sizi konuk ediyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp, tarzınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre düzenliyoruz.

-Kına organizasyonlarınızda, son teknolojiyle üretilmiş ışık ve ses sistemi kullanıyoruz. Özgürce dans etmeniz için geniş bir pist alanı hazırlıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte, açık havada bu güzel gününüzün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

-Kına gecenizi günümüz trendlerine uydurmak adına organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı kurup kına tahtı, kına tepsisi, kına mumu gibi aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Üstelik kına ekibiyle değişik dans koreografileri hazırlayabilir, konuklarınıza görsel bir şov hazırlayabilirsiniz.

-Yemekli davetlerinizde profesyonel mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları konuklarınıza ikram ediyoruz. Profesyonel ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla fark yaratan menüler hazırlıyoruz.

-Salona girişinizi titizlikle hazırladığımız ışıklı gelin yolumuzdan yapmanızı sağlıyoruz. Üstelik ilk dansınızda sizi sis ve volkan gösterisi bekliyor olacak.

-Bahçemizle anlaşmalı fotoğrafçımız en güzel anlarınızın çekimlerini yapmak için kına geceniz boyunca yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Fotoğraf çekimleriniz dışında kesintisiz videonuzun kaydını da gerçekleştiriyoruz.

-Konuklarınıza tüm ikramlarımızı profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Güler yüzlü personelimiz bütün isteklerinizi yerine getirirken, sizi evinizdeymiş gibi rahat hissettirmek için titizlikle çalışıyor.

Size sağladığımız diğer hizmetleri öğrenmek ve size özel fiyat teklifleri almak için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsun’da kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle sizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Liman İçi Yakakent, Samsun

Yıldızlar Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!