Selin Düğün ve Etkinlik Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Ladik, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecelerinizi gönlünüzce düzenleyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız Selin Düğün Salonu Ladik tam aradığınız adres. Düğün sektöründe, her fırsatta yenilikleri takip eden ve uygulayan tavrımız, özenli iş yapış şeklimizle diğer düğün salonları arasında farkımızı ortaya koyuyoruz.


Eşsiz kına gecesi organizasyonları düzenlemek için salonumuzun kapılarını sonuna kadar aralıyoruz. Her gelin adayının hayallerini süsleyen kına gecenizde tüm sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce eğlenme fırsatı yaratıyoruz. En iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.


Salonumuzdan ve size sunduğumuz hizmetlerden bahsedelim.


Gecenize misafirlerinizi davet ederken herhangi bir kısıtlamaya gerek duymayacaksınız. 300 kişilik salonumuz ve 100 kişilik kafeterya bölümümüzle davetlilerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz kapasiteye sahibiz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı mekanımızda konforlu, ferah bir ortamda gecenizi düzenliyoruz.


Kına gecenizde olmasını istediğiniz her şeyi büyük bir özveriyle yerine getiriyoruz. Kına organizasyonunuz adına, arzu ettiğiniz, ihtiyacınız olan her şeyi piyasada kına organizasyonu konusunda faaliyet gösteren firmalar aracılığıyla sağlıyoruz.


Salonumuzdaki hazırlıklara başlamadan önce gelin adayımızı salonumuza davet ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz eşliğinde salonumuzu gezerek nasıl bir konsept arzu ettiklerini belirliyorsunuz. Eğer kararsız kalırsanız farklı konsept önerileriyle karar alma sürecinizde yardımcı oluyoruz. Konsepti ve kına gecesi planınızı belirledikten sonra sıra geliyor salonumuzun hazırlanması aşamasına. Konseptinize uygun renklerde masa ve sandalyeleri giydiriyoruz. Yuvarlak masa kullanıp sandalyeleri konuk sayınıza göre konumlandırıyoruz. Bunu yaparken ferah ortam sağlamaya özen gösteriyoruz.


Kına geceniz için kına müziğinizden kına süslemenize kadar her türlü detaya yer verdiğimiz salonumuzda, deneyimli ve işinde uzman personelimiz tüm gece boyunca size ve sevdiklerinize kendilerini özel hissetmeniz için çalışacaklar.


Ulaşım olarak da gayet merkezi bir noktada bulunuyoruz. Toplu taşıma araçları ve özel araçlarınızla rahatlıkla salonumuza ulaşabiliyorsunuz.


Daha fazla bilgi almak ve Ladik Selin Düğün Salonu ile iletişime geçmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Cadde Cafe, Bahşi Mahallesi, Anadolu Caddesi 55760 Ladik, Samsun

Selin Düğün ve Etkinlik Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!