Mares Kına Ve Nişan Salonu

E-posta Gönder

3 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Atakum, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Samsun’da denize karşı kına ve bekârlığa veda partisi yapmak ister misiniz? Eğer böyle bir isteğiniz varsa Atakum’da yer alan Mares Kına ve Nişan Salonu sizin için biçilmiş kaftan olabilir.

Salonumuzun içerisinde kişiye özel kına merasimi düzenliyoruz. Önce sizinle tanışıyor ve hayalinizde yaşattığınız törenin ayrıntılarını dinliyoruz. Tüm detayları konuştuktan sonra özel masa süslemeleri ve organizasyona dair aklınıza gelebilecek tüm ayrıntılarla ilgileniyoruz. Organizasyon sorumlumuz taleplerinizi not alıyor ve kına gecenizin olduğu gün her şeyin program dâhilinde ilerlemesi ve anlaşıldığı gibi iş yapılmasını koordine ediyor. 200 kişiye kadar kapasitemizle kına geceleri için ideal bir mekân ölçüsüne sahibiz. Profesyonel ekibimizle birlikte Samsun kına mekânları arasında beğenilen ve sevilen bir konumda olduğumuzu söyleyebiliriz. Sadece kına değil nikâh, düğün, sünnet gibi toplu davetlere kapılarımızı açıyoruz.

Denize karşı kına tahtınızı konumlandırıyoruz. Genellikle kırmızı rengin tercih edildiği kına gecelerinde biz de kırmızıyı kullanıyoruz. Yelpaze gösterileri ve eğlenceli danslarla unutulmaz bir töreni size vaat ediyoruz. Işık, ses ve sahne sistemlerimizde son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. İklimlendirme sistemlerimizle yaz ve kış aylarınızda bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz ikramlar ve başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramızla sizin ve davetlilerinizin kalbini kazanacağımıza eminiz. En eski Türk geleneklerinden bir tanesi olan kına merasimlerini günümüzde yaşatmak ve geleceğe taşımak için en kusursuz hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Amacımız her zaman en iyisi olmak.

Mares Kına ve Nişan Salonu hakkında ayrıntılı bilgi almak, detaylı olarak paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise sayfanın üstünde bulunan doldurmalı formun eksiksiz bir şekilde tamamlanarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

  • Adres: Körfez Mah Atatürk Bulv. 5.kısım No96.a Atakum/Samsun

Mares Kına Ve Nişan Salonu Yol Haritası

3 yorum

3

Kalite

Personel

İletişim


E&H

Emine & Hakan

Düğün Tarihi: 14.08.2019

Hizmet fiyat herşeyiyle mükemmel personeli orkestrası gelen misafirlerimizde çok memnun kalıp herkes gönlünce eğlendi ve yakın arkadaşlarıma önerdim güzel mekan uygun
Mares Kına Ve Nişan Salonu

Mares Kına Ve Nişan Salonu
Bizi tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ediyoruz.. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz..


H&A

Hatice & Ahmet

Düğün Tarihi: 08.06.2019

Hizmet kalitesi ve ilgi açısından gerçekten iyiler. Özellikle nişan için tavsiye ederim.

D&B

Deniz & Bülent

Düğün Tarihi: 29.05.2019

Ailem, akrabalarım ve misafirlerim adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Orkestrasınıza, Personelinize kısacası emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Nişanımızı Mares Kına ve Nişan Salonunda yaptık. Kınamızı da burada yapmayı düşünüyoruz. Orkestrası, pastası, içeceği, servis tek kelime ile harika.... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!