Manzara Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İlkadım, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Gün boyunca kesintisiz bir şekilde eğlenerek kurtlarınızı dökeceğiniz kına ve bekârlığa veda partinizi bizim ev sahipliğimizden kutlayarak yıllar geçse de dillerden düşmeyen anılar biriktirmeye ne dersiniz?


Samsun Manzara Cafe Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Samsun İlkadım’da faaliyet gösteriyoruz. Özel gün ve kutlamaların anlam ve önemini bilen bir işletme olduğumuzdan dolayı organizasyonları titizlikle planlıyor, misafirlerimizin eğlenceli ve kusursuz bir gün geçirmesini sağlıyoruz.


Bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirilen organizasyonlardan bahsetmek gerekirse; düğün, kültürümüzde önemli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda partileri, evlilik sürecinin ilk adımlarından olan nişan kutlaması, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere bütün kutlamalar için hizmetinizdeyiz.


Organizasyonları nasıl planladığımızı anlatmak istiyoruz size. Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon geçirmeyi dilediğinizi öğreniyoruz. Organizasyon konusunda tecrübeli olduğumuzdan dolayı tavsiyeler ve önerilerimizi sunuyoruz.


Davet alanımız camla çevrili geniş bir alandan oluşuyor. Yüksek tavan ve gün ışını direk aldığından dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacasınız. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Şık görünümlü tiffany sandalye ve 8 kişilik yuvarlak masalarla davet alanımızı hazırlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerinde bindallı ve kaftanınıza uygun süslemelerde restoranımızı süsleyebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından temin edeceğimiz ekipman ve dekorlarla davet alanımızı hazırlıyoruz. Kına tahtı, masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun renkler kullanarak hazırlıyor, mekânla bir bütün hâlinde görünmenizi sağlıyoruz.


Yemekli kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğimizle sizi karşılıyoruz. Yemekleri kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, size ve davetlilere farklı bir deneyim yaşatıyoruz.
Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Manzara Cafe Samsun telefon numarası için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Ahmet Salih Zengin

  • Adres: Karasamsun Mah. 854. Sk. No:2 İlkadım

Manzara Cafe Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!