Legend Atmaca Otel Ayvacık

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Ayvacık, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Geçmiş dönemlerde yapılmaya başlayıp öneminden hiçbir şey kaybetmeden bugünlere kadar varlığını sürdürerek gelen pek çok adetimiz bulunuyor. Bu âdetlerden en önemlilerinden biri de kuşkusuz kına geceleri… Evlilik kararı alarak bu sürece dahil olmuş gelin adayları için düğünlerinden sonra ikinci sırada gelen en önemli gün kına gecesi günü oluyor. Çeşitli duygu durumlarını bir arada bize yaşatan bu özel günde en sevdiklerimizin yanımızda olacağı hem rahatça ağlayıp tüm hüznümüzü atabileceğimiz hem de doyasıya eğlenebileceğimiz bir yerde kına gecemizi organize etmek isteriz.

Tam da bu noktada sizin için en iyi mekanı bulmak için Samsun kına gecesi mekânları arasında yoğun bir arama telaşına girdiğinizi tahmin etmek hiç de zor değil. Legend Otel Atmaca ailesi olarak sizin için bu kadar önemli olan bir günde sizi ve sevdiklerinizi misafir etmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Otelimiz kapalı ve açık alan olarak 2 farklı mekan seçeneği sunuyor. Suat Uğurlu Barajı’na oldukça yakın olduğumuz için otelimiz hem içinizi huzurlu kaplayacak Yeşilırmak manzarası hem de yemyeşil ağaçlardan oluşan tepe manzarasına sahip. Bu manzaraya karşı kır alanımızda kına gecenizi organize etmek isterseniz 2000 kişi kapasitesine kadar çok rahat çıkabildiğimizi söyleyebiliriz. Tercihiniz kapalı bir alandan yana olur veyahut hava şartları kır davetinizi kapalı bir alana taşıma mecburiyetinde bırakırsa, kapalı alanımızda da 500 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabiliyoruz.

Bahçe ve kapalı alanımız hiç fark etmeksizin size son derece teknolojik ses ve ışık hizmeti sunabiliyoruz. Organizasyonunuzun detayları için ise bir organizasyon firması ile beraber çalışabilirsiniz. Anlaştığınız firma ile otelimizi hayal ettiğinizde çok özel bir davet alanına dönüştüreceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Davetiniz boyunca size ve konuklarınıza her konuda yardımcı olacak otel çalışanlarımız ve yöneticilerimiz yardımıyla kusursuz bir etkinlik yaşamak isterseniz “Ücretsiz fiyat teklifi al!” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Murat Şahin

  • Adres: Kirazlık Adası Karşısı Çarşamba - Ayvacık Yolu 17. Km AyvacıkYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!