Hoşkadem Omü Konukevi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Atakum, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Türk geleneklerimizin en güzel uzantısı olan kına gecenizi ferah bahçemizde yapmaya ne dersiniz? Mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inan bizler, davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimiz ve konuklarımızı bekliyoruz.

Kına gecenizi, 1000 kişiye kadar çıkabilen açık alanımızda veya 650 kişilik kapalı salonumuzda gerçekleştiriyoruz. Mevsim şartlarına göre dilediğiniz yeri seçebilirsiniz. Mekânlarımızda istediğiniz konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Giriş yolunuzu da konsepte uygun olacak şekilde süslüyor, bahçemize girişinizde misafirlerinize görsel şov oluşturacak küçük sürprizler hazırlıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor. Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Hoşkadem Konuk Evi farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz.

Kına gecenize özel anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla size;
Davul şov,
Dilek feneri,
Hint kınası,
Kına ekibi,
Kına müziği,
Bindallı,
Kına tahtı hizmeti sunabiliyoruz.

Yemekli davetleriniz için hijyenik ortamda hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Günlük olarak temin edilen malzemelerden yapılan bu eşsiz yemekleri profesyonel servis ekibimizle sunumlarını gerçekleştiriyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramları yapıyoruz.

Kına dışında açılış, düğün, doğum günü, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türünüze göre belirliyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsun kına mekanları arasında en güzel hizmeti vermek için şimdiden sabırsızlanıyoruz ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

İletişim

Çiğdem Hanım

  • Adres: Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Eski Konuk Evi) Atakum

Hoşkadem Omü Konukevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!