Damla Panaroma Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Canik, Samsun

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Panoramik deniz manzaramızla Samsun’un kusursuz güzelliğine âşık olacaksınız. Heyecanla beklediğiniz düğün gününüzde size ev sahipliği yapmak için profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Peki Damla Panaroma Otel Samsun olarak kına organizasyonlarınız için hangi hizmetleri veriyoruz, bir göz atalım…

Kına gecenizi 120 kişilik Balo Salonumuzda yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte bütün düğün sürecini planlıyoruz. Karar verdiğiniz şekil ve renge göre masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Kına geceleriniz için genelde kırmızı rengi tercih ediyoruz.

Yemeklerimiz Roof Restoranımızda, usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Hem lezzet açısından hem de görsel anlamda konuklarınızı etkileyecek şekilde sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz. Her isteğinizi anında yerine getiren servis ekibimiz, konuklarımızın memnuniyeti için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Otelimizde kına geceleriniz için son teknolojiyle üretilmiş ışık ve sahne hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz. Üstelik anlaşacağınız bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilir, konuklarınıza görsel bir şov sunabilirsiniz.

Kına gecenizden sonra otelimizde dinlenmek isteyen misafirlerimiz için önceden rezervasyon yaptırdığınız taktirde konuklama hizmeti veriyoruz. Konuklarınız konforlu odalarımızda günün yorgunluğunu rahatça atabilir. Üstelik sabah güzel bir kahvaltı da onları bekliyor olacak.

Kına dışında otelimizin toplantı salonunda, açılış, bayi toplantısı ve seminer gibi davetlerinize ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Davetlerinize en uygun olan salonumuzu bu özel günleriniz için özenle hazırlıyoruz.

Kına gecenize gelecek minik misafirlerimizi de unutmadık. Çocuklar, kurduğumuz oyun parkında eğlenirken misafirleriniz de bu önemli günün keyfini rahatlıkla çıkarabilecekler.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve davetli sayınıza göre değişen fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu mutlu gününüzde sizin yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyor; Damla Panaroma Otel Canik/Samsun’da sizi bekliyoruz.

İletişim

Mehmet Arslan

  • Adres: Toptepe Mh. Kırım Türkleri Sk. No::41 Canik/SAMSUN

Damla Panaroma Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!